Dziewczyna Gabrysia uczy tańca

Wiemy, kim jest dziewczyna Gabrysia.

Plotek kilka dni temu poinformował was, że Gabryś ma dziewczynę (Zobacz zdjęcia) . Ta wiadomość wywołała u fanek finalisty You Can Dance skrajne emocje, a wszyscy zainteresowani zaczęli zastanawiać się, kim jest tajemniczą wybranka Gabrysia.

Plotek już wie, kim jest dziewczyna najprzystojniejszego tancerza w Polsce. To Anita Sawicka , która jest nauczycielem tańca w szkole Fair Play Crew w Białymstoku. Na oficjalnej stronie studia tańca czytamy o Anicie tak:

Jest młodym, bardzo utalentowanym instruktorem i choreografem. Jej choreografie wyróżniają się naturalnym smakiem, którego szuka w ruchach poprzez inspirację życiem codziennym, otaczającym ją światem. Kładzie nacisk na łamanie wszelkich barier, uprzedzeń i kompleksów w ruchu tanecznym, co można zauważyć podczas trwania jej zajęć.
Anita w Studiu Tańca "Fair Play" przekazuje wiedzę i umiejętności ze stylu New Age w połączeniu z elementami tańca współczesnego. Tańcem zainspirował ją Rafał "Roofie" Kamiński oraz pozostali członkowie FPC.
Jest bardzo otwartym na nowe techniki tancerzem, wciąż uczy się i bierze udział w licznych warsztatach doskonaląc swoje umiejętności.

Mało tego. Oprócz Anety (Zło) Sawickiej tańca uczą Roofie , Karol Niecikowski, Piotr Gałczyk, Błażej Górski oraz Adrianna Kawecka, czyli elita You Can Dance.

Trzeba przyznać, że Anita i znajomi z YCD są po prostu nieźli:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.