Ala Janosz ma sobowtóra w "Fabryce Gwiazd"!

Kayah twierdzi, że jest bezbarwna! Ma rację?

Ala Janosz nie cieszy się dobrą opinią w branży muzycznej. Wszyscy pamiętamy jej żałosny przebój o jajecznicy, który położył całkowicie jej karierę. Dlatego trudno się dziwić, że porównanie do finalistki Idola nie jest dla nikogo komplementem. A takich uwag coraz więcej pada pod adresem Kasi Muszyńskiej , która startuje w Fabryce Gwiazd .

Po ostatnim odcinku polsatowskiego show nie mamy już żadnych wątpliwości, że ktoś chce zrobić Kasi krzywdę. Finalistka "Fabryki Gwiazd" pokazała się w nowej fryzurze na Alę Janosz. Tylko wtajemniczeni wiedzą, że obie dziewczyny strzygł ten sam człowiek Leszek Czajka. Czyżby popularny w całym kraju fryzjer miał jakiś sentyment do Ali? My go nie mamy!

Muszyńską czeka sporo pracy, żeby przekonać widzów, że z Alą Janosz nic ją nie łączy. Finalistka pokazała już, że potrafi śpiewać, ale czy ma własną osobowość? Kayah zarzuciła dziewczynie już w pierwszym odcinku show, że jest bezbarwna! Tymczasem za kulisami programu wszyscy są przekonani, że to Kasia wygra kontrakt w wytwórni Adama Sztaby . Czy podzieli finalistka podzieli los Ali? Oby nie, choć będzie jej trudno przekonać wszystkich, że z Janosz łączy ją tylko zamiłowanie do muzyki.

Lubisz wiedzieć, co dzieje się w polskim showbiznesie? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami, najnowszymi zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: