Vanessa Hudgens wraca do szkoły

Choć już niedługo opuści liceum w "High School Musical 3", Vanessa Hudgens jeszcze na chwilę wróci do szkoły. Zobaczcie klip!

He, he, ale nie myślcie, że Vanessa Hudgens zamierza wrócić z powrotem do ogólniaka. Młoda aktorka jest gwiazdą linii odzieżowej amerykańskiej sieci sklepów Sears. Wakacje dopiero się zaczęły, ale w USA już zaczyna się kampania pt. "powrót do szkoły" - właśnie w takiej Vanessa bierze udział.

W pięciu różnych reklamówkach Vanessa Hudgens wciela się w dziewczynę, która nie ma pojęcia, co założyć na powrót do szkoły - która z Was nie ma takich problemów codziennie? W jednym z filmików możemy zobaczyć nawiązania do pewnego słynnego szkolnego teledysku.

Na oficjalnej stronie kampanii jest również informacja o konkursie dla klientów Sears. Istnieje możliwość, że Vanessa zagra w szkole jednego szczęśliwca, ale nie jest to łatwe. Trzeba się zarejestrować i śledzić od 11. lipca zadania konkursowe, związane oczywiście ze sklepami. Niestety, są marne szanse na to, że piosenkarka przyjedzie do nas. No cóż, tak bywa.

Podobają Wam się ubrania prezentowane przez Nessę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Vanessa Hudgens "Sneakernigkt" - teledysk 

Więcej o: