"Klan lepszy od "Na Wspólnej"

Czy ktoś pamięta jeszcze serial "Klan" ? Jeżeli nie możecie sobie przypomnieć, to wspomnimy tylko, że kultowymi już postaciami są Maciuś, Ryśku i Grażynka. Serial jest na tyle "ciekawy", że bije konkurencję m.in. telenowelę TVN "Na Wspólnej".

Klan - serialowy dinozaur TVP1, który ponad 10 lat temu rozkochał miliony Polaków, ciągle ma się dobrze. Jak to się dzieje, że tasiemiec jest popularniejszy od serialu stacji TVN "Na Wspólnej" ?

Dzieje się tak, ponieważ widzowie do serca brali sobie rady seniorki klanu i ze złami w oczach śledzili losy Dorotki, która podczas misji pokojowej, została porwana. I kiedy z czasem popularność malała a na horyzoncie pojawiła się konkurencja, Klan odchodził w cień. Mimo, że na wspólnej drodze po serca widzów znalazły się takie serialowe giganty jak "Samo Życie" cz "Na Wspólnej" właśnie, klan Lubiczów nadal jest niepokonany.

Ale czy faktycznie perypetie Igora czy rodziny Ziębów są mniej intrygujące niż Maciusia z Klanu? Patrząc na liczniki oglądalności... tak.

Więcej o: