Frykowska w "Gwiazdy tańczą na lodzie 2"!

W tej roli Agnieszki Frykowskiej jeszcze nie widzieliście! Frykowska założy łyżwy, żeby wystąpić się w 2. edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednak bardziej niż kontuzji na lodowisku, Agnieszka podobno boi się oceny Dody!

O tym już mówi cała Warszawa. Agnieszka Frykowska ma wystąpić w drugiej edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Kilka dni temu TVP złożyło jej propozycję, którą niedoszła aktorka ponoć przyjęła. Nawet znajomi Frytki są wstrząśnięci zachowaniem Agnieszki, bo jak twierdzą, to może oznaczać dla niej kolejne kłopoty. Dlaczego?

Agnieszka Frykowska od kilku lat unika Dody, z którą spędziła kilka tygodni w polsatowskim reality show "Bar". Tam się obie panie poznały i od tego czasu nie przepadają za swoim towarzystwem. Wszyscy mogą być pewni, że dojdzie do wielkiej bitwy między Dodą i Frytką!

Nie mogę tego potwierdzić, bo to sprawa między mną i producentem show. - mówi Frykowska w rozmowie z Plotkiem.

Na razie informacji o udziale Frytki w "GTnL" nie chce potwierdzić również TVP. Jednak jej udział wydaje się być przesądzony. Jak twierdzi nasz informator Frykowską ponoć skusiła kasa, której uczestnicy drugiej edycji show mają dostać więcej. Zastanawiamy się tylko jak Agnieszka poradzi sobie na lodzie, skoro podczas występu w TVN ledwo panowała nad prostymi układami choreograficznymi. A Wy co o tym myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.