Steczkowska i Terrazzino - łączy ich nie tylko taniec!

Połączył ich taniec, ale dla Justyny Steczkowskiej to za mało. Piosenkarka kilka dni temu namówiła Stefano Terrazzino do podjęcia bardzo ryzykownej decyzji, która zszokowała nawet najbliższych przyjaciół Justyny.

Trudno przewidzieć, czym jeszcze zaskoczy swoich fanów Justyna Steczkowska. Piosenkarka nie dość, że ma za sobą udany powrót na listy przebojów płytą "Daj mi chwilę", to również znakomicie radzi sobie w "Tańcu z gwiazdami" . To dla Justyny jednak za mało! Kilka dni temu artystka namówiła Stefano Terrazzino do tego, żeby tancerz z nią zaśpiewał.

Gwiazda nagrała wspólnie ze Stefano włoską wersję piosenki "Daj mi chwilę". Jak twierdzą znajomi Steczkowskiej tancerz sam napisał włoską wersję przeboju. I kilka dni temu wszedł po raz pierwszy w życiu do studia nagrań, żeby zaśpiewać...

Włoską wersję przeboju można usłyszeć od kilku dni na oficjalnej stronie artystki. Niewykluczone, że piosenka nagrana w duecie z Terrazzino pojawi się na reedycji albumu gwiazdy.

Mamy tylko nadzieję, że piękny Włoch nie wpadnie nagle na pomysł występu w polsatowskim "Jak Oni Śpiewają ". Co za dużo - to niezdrowo.

TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.