Tak Dorota Wellman wyglądała 20 lat temu. Spójrzcie na blond włosy [STARE ZDJĘCIA]

Znaleźliśmy archiwalne fotografie Doroty Wellman. Tak dziennikarka prezentowała się dwie dekady temu.

Dorota Wellman nie należy do grona gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Dziennikarka od lat jest wierna jednej fryzurze - ciemnym, przystrzyżonym na krótko prostym włosom. Nie każdy pamięta, ale 20 lat temu Wellman wyglądała zupełnie inaczej. Wtedy farbowała się na blond. 

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

Dorota Wellman jako blondynka 

Dorota Wellman karierę dziennikarską rozpoczynała od pracy w radiu. Najpierw trafiła do Radia "Solidarność", a później była nie tylko prezenterką, ale też dyrektorką programową w Radiu Eska. Słuchacze mogą pamiętać ją także z Radia Zet, gdzie z kolei prowadziła audycję "Bulion". Następnie współpracowała z Radiem Tok FM. Dopiero później zaczęła swoją przygodę z telewizją, a jej twarz stała się rozpoznawalna. 

To właśnie w okresie, kiedy pracowała w wielu rozgłośniach radiowych, Wellman stawiała na blond. Na zdjęciach z lat 2003 i 2004 widać, że dziennikarka wybierała ciepłe odcienie tego koloru. Podobnie jak teraz decydowała się na ostre cięcia i nie zapuszczała włosów. To, co rzuca się w oczy, to delikatny, niemal minimalistyczny makijaż, w którym dziennikarka wyglądała bardzo promiennie. Zdjęcia Wellman sprzed dwóch dekad znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. Dziennikarka bardzo się zmieniła? 

Dorota Wellman ostro o Annie Lewandowskiej

W ostatnim czasie głośno było o wypowiedzi, na którą Dorota Wellman zdecydowała się na antenie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka odniosła się do wypowiedzi Anny Lewandowskiej, która twierdziła, że zarabia, bo jest pracowita, a nie dlatego, że nosi nazwisko znanego męża. - Zarzuca się jej, że pieniądze i biznesy ma wyłącznie ze względu na swoje nazwisko i Ania wyjawiła w tej rozmowie, że to jest bardzo nie fair, bo od zawsze była bardzo pracowita. Zakładanie, że wszystko, co ma, ma tylko dlatego, że ma na nazwisko Lewandowska, jest... - referowała Karolina Kalatzi, która w śniadaniówce omawia tematy plotkarskie. Wówczas Wellman weszła jej w słowo. Dziennikarka w pewien sposób zbagatelizowała całą sprawę. - Na pewno jej to nazwisko nie przeszkadza, też niech nie robi takiego cyrku, bo przecież wiadomo, że nazwisko jej sprzyja - stwierdziła bez ogródek Wellman.

Lubisz oglądać archiwalne fotografie gwaizd?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.