Joanna Jabłczyńska zaczęła remont domu. Zerwała podłogi i dokonała odkrycia!

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się na Instagramie, że remontuje dom na wsi. Praca paliła jej się w rękach, wtem dokonała kapitalnego odkrycia.

Joanna Jabłczyńska, którą widzowie kojarzą m.in. z takich produkcji, jak "Na Wspólnej" czy "Nidy w życiu", jest szczęśliwą posiadaczką 95-metrowego mieszkania w Warszawie. Aktorka i prawniczka zarazem kupiła lokum na rynku wtórnym. Po zakupie nie zdecydowała się jednak na radykalny remont. - Nie lubię zmieniać rzeczy, które nadal dobrze służą, więc postanowiłam odświeżyć moją kuchnię. Zmiana kafelków wiązałaby się z większym remontem (i zniszczeniem kafelków, które w sumie spełniają swoją rolę). Znalazłam w internecie farbę do płytek i poświęciłam łącznie około trzy godziny na ich pomalowanie - wyznała. Efektami pracy chwaliła się w "Dzień dobry TVN", na którego antenie pokazała mieszkanie. Aktorka w czasie pandemii COVID-19 kupiła także domek na wsi. Ten znajduje się około 100 kilometrów od Warszawy. Jabłczyńska chętnie pokazuje wiejski azyl na Instagramie. Teraz zdradziła, że podjęła się remontu. Zaczęło się niewinnie, ale pracy przybywało. 

Zobacz wideo Pochwalił się efektami

Joanna Jabłczyńska zdarła podłogę i dokonała odkrycia

Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie nagranie z remontu domu. Widać, że aktorka zakasała rękawy i wzięła się do pracy. Praca wre, a remont wygląda całkiem poważnie, bo widać belki stropowe. To zresztą właśnie od wymiany dachu, jak czytamy w opisie do nagrania, wszystko się zaczęło. "Mieliśmy tylko dach wymienić… serio, gdzieś popełniliśmy błąd" - żartowała. Na jednym z ujęć widać, że aktorka zdarła nawet podłogę. Okazało się, że ten radykalny krok był strzałem, w dziesiątkę. Jabłczyńska dzięki temu dokonała okrycia. Okazało się bowiem, że ma dodatkowe pomieszczenie, o którym dotąd nie miała pojęcia. 

Z dobrych informacji to odkryliśmy piwnicę pod pomieszczeniem, które było kuchnią

- czytamy. 

Fani komentują efekty remontu u Joanny Jabłczyńskiej

Fani aktorki są pod wrażeniem jej pracowitości i determinacji. Zachwyceni jej remontowym odkryciem, ruszyli z radami. Jedna z internautek napisała "Pięknie! Wykorzystacie piwnice? Fajnie by było zrobić taki właz i schodki do spiżarni. Miałam coś takiego w domu. Piwniczka z kamienia" - czytamy. Jabłczyńska przyznała, że miała dokładnie taki sam pomysł na wykorzystanie dodatkowych metrów kwadratowych wnętrza. "Tak właśnie będzie" - odpisała. Po zdjęcia z wiejskiego domku Jabłczyńskiej zapraszamy do galerii, która znajduje się w górnej części artykułu. 

Lubisz remonty?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.