Kochanka Putina w ogniu krytyki. Chodzi o filmik. "Zachowujesz się jak bydło"

Alina Kabajewa wrzuciła do sieci nowy filmik, na którym instruuje młodą uczennicę w gimnastyce artystycznej. Zachowanie "kochanki Putina" nie przypadło do gustu internautom.

Alina Kabajewa to 40-letnia rosyjska gimnastyczka artystyczna i nieoficjalnie pierwsza dama Rosji. Życiowa partnerka Władimira Putina nazywana jest przez media "niekoronowaną carycą Rosji". Choć dyktator i sportsmenka nigdy nie potwierdzili swojej relacji, zainteresowanie wokół Kabajewy nie słabnie. "Kochanka Putina" wrzuciła niedawno do sieci nowy filmik, na którym widać, jak trenuje małe dziewczynki. Część odbiorców zarzuciła jej jednak apodyktyczność. 

Kochanka Putina w ogniu krytyki. Poszło o filmik, który Alina Kabajewa wrzuciła na Instagram

Alina Kabajewa według internautów miała upokorzyć jedną z gimnastyczek, którą trenowała. Krzyczała i wskazywała palcem na dziewczynkę, która starała się wykonać układ z gigantyczną obręczą. - Przytrzymaj nogę, opuść nogę, nie tylko opuść rękę, ale puść ją w ten sposób, podnieś ją. Kristina, czy nie prosiłam cię o zrobienie tego w określony sposób? (...) Dlaczego zapominasz? Robisz to za każdym razem - grzmiała Kabajewa. Po fali krytyki dziewczynka posłuchała rad swojej nauczycielki i w końcu z powodzeniem wykonała zadanie. - Dobra robota - oceniła jej postępy gimnastyczka. 

 

Zachowanie Kabajewy nie spodobało się internautom. Zgodnie ocenili, że kobieta zachowała się apodyktycznie wobec dziecka. "Jaka nieprzyjemna z ciebie kobieta. Co ty robisz?", "Pstrykasz palcami jak bydło, upokarzając to biedne dziecko", "Miałem o tobie dobre zdanie. Bardzo przepraszam, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że każdy dostanie to, na co zasługuje" - grzmią internauci.

Alina Kabajewa i Władimir Putin wzięli potajemny ślub? Plotki o ich relacji nie słabną od 2008 roku

Alina Kabajewa jest łączona z Władimirem Putinem od 2008 roku, kiedy to o ich rzekomym romansie napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta po publikacji tekstu została zamknięta - oficjalnie z powodu problemów finansowych. Pięć lat później dyktator rozwiódł się z żoną Ludmiłą i - według Aleksieja Nawalnego - szybko po tym stanął po raz drugi na ślubnym kobiercu właśnie z Aliną. Oficjalnie jednak o ich relacji nic nie wiadomo. 

Władimir PutinWładimir Putin Władimir Putin, Fot. REUTERS/Gavriil Grigorov

Wierzysz w relację Putina i Kabajewy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.