Tiktokerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby". Nagrywała cały proces. Drastyczny widok

Kolejna tiktokerka zdecydowała się polecieć do Turcji po śnieżnobiały uśmiech. Pokazała, jak wygląda cały proces. Siedemdziesiąt procent powierzchni zębów zostaje spiłowane. Aż trudno patrzeć na tę ujęcia.

Od jakiegoś czasu zabiegi medycyny estetycznej w Turcji coraz częściej promowane są przez popularnych influencerów. W Polsce o tego typu wyjazdach w mediach społecznościowych otwarcie mówi m.in. Laluna i Evel0na, które już nie raz skorzystały z tego typu ofert. Dlaczego właśnie w Turcji? Zabiegi są dużo tańsze i celebryci często decydują się na "hurtowe" poprawianie urody i podczas jednego wyjazdu przechodzą kilka procedur. Mimo wielu krytycznych opinii na popularności nadal nie tracą tzw. tureckie zęby, czyli śnieżnobiały, hollywoodzki uśmiech. Najlepiej świadczy o tym ilość tego typu materiałów na TikToku. Pod hashtagiem "#turkeyteeth" kryją się setki tysięcy nagrań, które pokazują efekty zabiegu. Tiktokerka Georgia Fox jest kolejną osobą, która zdecydowała się pokazać w sieci, jak przebiega cały proces zakładania śnieżnobiałych licówek. W komentarzach od razu rozpętała się burza.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Tiktokerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby". Naturalne zęby w większości zostają spiłowane 

Tiktokerka Georgia Fox to kolejna influencerka, która po śnieżnobiały uśmiech poleciała aż do Turcji. Fox  jest zachwycona końcowym efektem i podkreśla, że uwielbia swój nowy uśmiech. Nieco odmienne zdanie mają jej obserwatorzy, którzy stanowczo krytykują jej decyzję. Fox zdecydowała się pokazać,  jak wygląda cały proces zakładania śnieżnobiałych licówek. Zabieg pozwala nie tylko na zmianę koloru, ale także kształtu zębów. Dzięki temu w krótkim czasie całkowicie można zmienić swoje uzębienie. Jak wykonywane są słynne "tureckie zęby"? Naturalne zęby są spiłowywane w 70. procentach, a następnie zostają nałożone i przyklejone do nich korony. Fox bez skrępowania pokazała, jak wyglądają tak drastycznie spiłowane zęby. Obraz jest dość przerażający. Efekt końcowy to nieskazitelnie biały uśmiech i równiutkie zęby "pod linijkę". Jak wam się podoba? Tego typu procedura jest bardzo często krytykowana, bo zabieg nie jest robiony raz na cały życie, a licówki po kilku latach wymagają wymiany. W dodatku odsłonięte zęby często wymagają potem leczenia kanałowego. Boleśnie przekonała się o tym inna influencerka, która, dotknięta infekcją, wręcz walczyła o życie. Zobaczcie, jak na tę przemianę zareagowali fani Fox. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony

Tiktokerka pokazała, jak powstają 'tureckie zęby'Tiktokerka pokazała, jak powstają 'tureckie zęby' fot. screen TikTok.com/georgiafoxx11

Tiktokerka w ogniu krytyki. Dentystka łapie się za głowę. "Dobrowolnie zrujnowała uzębienie"

W komentarzach na profilu Georgie Fox na TikToku posypały się słowa krytyki. Zwrócono uwagę na to, że dla sztucznego uśmiechu dziewczyna zniszczyła swoje naturalne zęby, które dane są raz na całe życie. "To najgorsze, co mogłaś zrobić swoim zębom i wygląda to absolutnie niedorzecznie", "Jako dentystce jest mi niezmiernie smutno, jak tak piękna dziewczyna może dobrowolnie rujnować swoje uzębienie", "Ludzie nie mają pojęcia o wartości i funkcji zębów", "Później będziesz tego żałować" - czytamy w komentarzach pod nagraniem opublikowanym przez Fox. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Co myślisz o tzw. tureckich zębach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.