Błękitnookie bliźniaczki osiem lat temu z prędkością światła podbiły internet. Tak dziś wyglądają

Megan i Morgan Boyd zyskały popularność dzięki zdjęciu, które było hitem sieci. Wszystko przez niezwykły kolor ich tęczówek. Od ich debiutu minęło osiem lat. Zobaczcie, jak się zmieniły.

Bliźniaczki Megan i Morgan Boyd z Filadelfii osiem lat temu zyskały popularność na całym świecie. Miały wtedy zaledwie cztery lata. Wszystko za sprawą ich mamy, Stephanie, która chciała pochwalić się ich niezwykłym kolorem oczu i opublikowała w internecie zdjęcie córek. Tęczówki bliźniaczek Boyd mają bardzo niespotykany kolor i przypominają krystalicznie czystą, lazurową wodę w oceanie. Niezwykła cecha wyglądu przyniosła im ogromną popularność w sieci, która z dnia na dzień stale rośnie. Megan i Morgan niedawno skończyły 12 lat. Co dziś u nich słychać? Zobaczcie, jak zmieniły się od czasu swojego debiutu. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

"True Blue Twins" zyskały popularność dzięki lazurowym tęczówkom. Bliźniaczki niedawno skończyły 12 lat

Megan i Morgan Boyd urodziły się 6 czerwca 2012 roku w Stanach Zjednoczonych. Miały zaledwie cztery lata, kiedy ich mama postanowiła pokazać światu niezwykły wygląd córek. Stephanie Boyd publikuje zdjęcia dziewczynek na profilu @megan_morgan_truebluetwins na Instagramie. Konto bliźniaczek określanych jako "True Blue Twins" obserwuje już 952 tysięce internautów, a dziewczynki z nieziemsko niebieskimi oczami rozpoznawalne są na całym świecie. Bliźniaczki różnią się jedynie kolorem tęczówek. Jedna z sióstr ma je całkowicie niebieskie, a druga ma jedno oko w kolorze ciemnobrązowym. 

Megan i Morgan BoydMegan i Morgan Boyd instagram.com/megan_morgan_truebluetwins/

Popularność sióstr "True Blue Twins" przyniosła rozgłos także ich mamie. Stehanie Boyd pracuje jako modelka

Megan i Morgan Boyd mają już dwanaście lat i korzystają z przywilejów popularności, którą przez ostatnie lata zyskały w sieci. Dziewczynki mają nie tylko stałą rzeszę fanów na Instagramie, ale prowadzą także działalność na platformie YouTube, gdzie pokazują swoją codzienność. Bliźniaczki już zarabiają jako prężnie działające influencerki i występują w kampaniach modowych, reklamując stroje dla nastolatek. Popularność córek przyniosła także rozpoznawalność ich mamie Stephanie, która obecnie pracuje jako influencerka i modelka plus size i oczywiście trzyma pieczę nad kontraktami swoich córek. 

 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.