Magdalena Ogórek od lat związana była z telewizją. Początkowo dziennikarka próbowała swoich sił w aktorstwie. Zagrała epizodyczne role w "Lokatorach" i "Los Chłopacos". Od 2016 do 2023 roku współprowadziła program "W tyle wizji" na antenie TVP Info. Widzowie mogli oglądać ją także w "Arenie poglądów" oraz "Minęła 20". Po wyborach i wielkiej rewolucji w Telewizji Polskiej Magdalena Ogórek musiała pożegnać się ze stacją. Ostatnio o dziennikarce znów zrobiło się głośno. Potwierdzono, że prezenterka i Rafał Ziemkiewicz zostali ułaskawieni przez prezydenta Andrzeja Dudę. Sprawa dotyczyła zniesławienia Elżbiety Podleśnej w programie "W tyle wizji". W tym samym czasie w sieci pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których uchwycono gwiazdę na zakupach z córką. Magdalena Ogórek nie wytrzymała.
W sieci pojawiły się zdjęcia Magdaleny Ogórek, która spędzała popołudnie z córką. Zachowanie paparazzi bardzo nie spodobało się prezenterce. Postanowiła zareagować i opublikowała na swoim profilu na Instagramie ważny komunikat. "Rozumiem waszą pracę. Nie obrażam się, gdy robicie mi zdjęcia i od lat dobrze na tym zarabiacie" - zaczęła niewinnie Ogórek. Później prezenterka postanowiła postawić jasno granicę. "Jeśli jednak jeszcze raz będę śledzona, gdy jestem z córką, zawiadomię policję. Art. 190a KK" - dodała. W przytoczonym przez gwiazdę artykule czytamy: "Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech". Dziennikarka podsumowała apel ważnymi słowami. "Nie ma na to jej zgody" - napisała.
Magdalena Ogórek ma ostatnio bardzo intensywny czas w życiu. Niedawno "Fakt" opublikował informację, że prezenterka się zaręczyła. Dziennikarze tabloidu doszukali się na palcu gwiazdy pierścionka. Magdalena Ogórek postanowiła zabrać głos w tej sprawie, ale nie zdradziła zbyt wiele. "Nigdy nie komentowałam i nie będę komentować mojego życia prywatnego. To jest moja żelazna zasada" - powiedziała, nie dementując informacji o zaręczynach. ZOBACZ TEŻ: Magdalena Ogórek rozwiodła się w tajemnicy. Ukrywała to kilka miesięcy. Tabloid zdradził szczegóły
Nagły obrót sprawy. Dziennikarze TVN Turbo znów staną przed sądem. Znamy szczegóły
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
Monika Brodka zwykle nie publikuje takich kadrów. Pokazała dziecko i partnera
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Kto bogatemu zabroni? Andrzej Duda zaszalał i sprawił sobie drogie i sportowe auto. "Dowód na elitarny styl życia"
Roksana Węgiel tłumaczy się z afery z księdzem. Wspomniała o cenniku
Dorota Wellman jest mężatką od 38 lat. Zdobyła się na rzadkie wyznanie o ukochanym