Andrzej Wrona obchodzi 35. urodziny. Córka przygotowała mu niespodziankę "Najsłodsza rzecz"

Andrzej Wrona to siatkarz, który występował w kadrze Polski. Sportowiec kończy właśnie 35 lat, a córka zrobiła mu z tego powodu niespodziankę.

Andrzej Wrona jest popularnym siatkarzem, a kojarzą go nawet osoby, które niekoniecznie interesują się światem sportu. Od 2019 roku jest mężem Zofii Zborowskiej. Para stanowi znany duet, a swoje życie często dokumentują za pomocą Instagrama. W dniu 35. urodzin siatkarza dwuletnia córka pary postanowiła zrobić tacie niespodziankę. Zaśpiewała mu sto lat.

Zobacz wideo Zofia Zborowska o córce i jej prywatności

Wyjątkowe urodziny Andrzeja Wrony

Tuż po świątecznych spotkaniach nadeszły urodziny sportowca. Swoje 35. urodziny siatkarz spędza w gronie najbliższych mu osób. Gdy tylko zjawił się w domu, czekała na niego niemała niespodzianka. Jego dwuletnia córka postanowiła zaskoczyć tatę. Nadzieja zaśpiewała nieśmiałe, urodzinowe sto lat oraz wręczyła mu kawałek tortu. Razem zdmuchnęli świeczki. Wszystko okraszone zostało gromkimi brawami wszystkich gości, wśród których znalazł się również znany polski aktor - Wiktor Zborowski, prywatnie ojciec Zofii Zborowskiej-Wrony. "Najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczyłam" - skomentowała jedna z fanek.

 

Zofia Zborowska nie pokazuje twarzy córki. Dlaczego?

Małżeństwo stroni od pokazywania wizerunku swojej pociechy w mediach. Nie chcą wystawiać córki na niepotrzebny hejt. Wspólne zdjęcia pary możecie obejrzeć w galerii na górze strony. Także tym razem Andrzej i Zofia zrobili to ze smakiem. Zborowska-Wrona celowo nagrywała córkę od tyłu, aby nie pokazać jej twarzy. Wielokrotnie publikowali zdjęcia, na których pojawiała się ich córka, lecz jej wizerunek nie był publiczny - zwykle są to fotografie zrobione zza pleców. 

Nie oznacza to jednak, że całe życie Nadziei owiane jest tajemnicą i jest zupełnie prywatne. Zofia Zborowska-Wrona chętnie dzieli się pewnymi etapami w życiu córki. Kiedyś, na przekór komentarzom, pokazała zdjęcie córki od przodu. Zrobiła to jednak w zabawny sposób, zakrywając jej całą buzię włosami. 

Para spodziewa się kolejnego dziecka

Niedawno małżeństwo postanowiło podzielić się niezwykle radosną informacją. W rodzinie pojawi się kolejna pociecha i tym razem będzie to dziewczynka. Jak można się spodziewać, rodzice, tak jak w przypadku pierwszego dziecka, nie będą chętni na dzielenie się wizerunkiem drugiej córki. Dziewczynka ma pojawić się na świecie w 2024 roku. 

Zofia Zborowska z mężemZofia Zborowska z mężem Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.