Marta Wierzbicka pozuje w bieliźnie. Tak świętowała 32. urodziny. "Wyglądasz, jakbyś miała 23"

Marta Wierzbicka z okazji 32. urodzin podzieliła się z fanami nietypowym zdjęciem. Zapozowała na kuchennym blacie w koronkowym staniku.

Marta Wierzbicka zdobyła popularność dzięki roli Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Szybko zdobyła grono wiernych fanów, którzy mogli podziwiać nie tylko jej umiejętności aktorskie, ale także zmagania w programach rozrywkowych, takich jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Azja Express". Jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami szczegółami prywatnego życia i zdjęciami z sesji fotograficznych. Ostatnie z nich było dość odważne.

Zobacz wideo Marta Wierzbicka relacjonuje swoje wakacje na Seszelach

Joanna Liszowska, Sonia BohosiewiczTe pary rozwiodły się po cichu. Nagle ujawniła, że spędza urlop z byłym mężem

Marta Wierzbicka onieśmiela fanów pozując w bieliźnie

Marta Wierzbicka przy okazji swoich urodzin opublikowała wpis, w którym wyznała, że czuje się młodsza niż na swój wiek. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem, do którego zapozowała na blacie kuchennym w krótkich spodenkach i koronkowej bieliźnie.

32! A ja cały czas mam wrażenie, że mam 20 lat. Śmiałam się zawsze, jak ktoś dużo starszy ode mnie mówił mi, ze zupełnie się nie czuje na swój wiek, a teraz sama tak mówię. Generalnie jakiejś dużej różnicy nie ma między 20 a 30, tylko czasami plecy bolą, jak jest niewygodny materac. Dziękuję wam serdecznie za wszystkie życzenia, niech się spełniają - pisała Marta Wierzbicka.
 

W komentarzach aktorka otrzymała nie tylko masę życzeń, ale i komplementów. Fani zgodnie stwierdzili, że wygląda świetnie.

Wyglądasz, jakbyś miała 23. Wszystkiego, co najlepsze.
Wszystkiego, co najlepsze. Najważniejsze, na ile się czujesz ! Ale wyglądasz też na 20.
Piękna figura - czytamy w komentarzach.

Życzymy Marcie Wierzbickiej wszystkiego najlepszego.

Marta WierzbickaWierzbicka pokazuje się bez makijażu. Po chwili... tadam! Cóż za metamorfoza

Więcej o: