Pracowała w butiku. Wie, jakie prezenty kupują niewierni mężowie. Prosta, ale sprytna taktyka

Shannon Hill w przeszłości pracowała w butiku. Tiktokerka podzieliła się z internautami wiedzą, którą nabyła odnośnie do niewiernych mężów kupujących prezenty dla żony i kochanki.

Shannon Hill prowadzi konto na TikToku, które obserwuje ponad pół miliona osób. Tiktokerka znana jest z komentowania aktualności ze świata show-biznesu. Niedawno zboczyła jednak od swojej głównej tematyki, zdradzając, że jako 19-latka pracowała w ekskluzywnym butiku Chanel. Hill szybko nauczyła się wówczas, jak rozpoznać mężczyzn, którzy... zdradzają swoje żony. 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz jest już gotowa na święta. Jakie prezenty znajdziemy pod jej choinką?

'Rolnik szuka żony'. Ada i Michał"Rolnik". Dom Michała i Ady jak z amerykańskiego filmu! Widać go z daleka

Pracowała w butiku. Wie, jakie prezenty kupują niewierni mężowie

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wielu mężczyzn przychodziło do butiku, aby kupić żonom prezenty. Mężowie wybierali przede wszystkim produkty do pielęgnacji skóry, szminki i perfumy. Kupowali stałym partnerkom zapach, ładnie go pakowali, a następnie... robili to samo z drugim takim samym zapachem. Taktyka jest prosta - niewierny mąż po upojnym czasie z kochanką nie chciał pachnieć nieznanymi żonie perfumami.  

Kupowali swojej żonie jej ulubiony zapach, kazali  to wszystko ładnie zapakować, a potem kupowali ten sam zapach dla swojej kochanki. Dlaczego? Bo nie chcieli wychodzić z domu swojej kochanki, pachnąc jak inna kobieta - powiedziała TikTokerka.

Co więcej, Hill zdradziła, który zapach mężowie najchętniej kupowali podwójnie. Były to perfumy Coco Mademoiselle. 

Nigdy nie były to perfumy Number Five, ponieważ te zazwyczaj kupuje się dla swoich mam. Nie było to również Chance. To był zawsze, zawsze ten sam zapach. To były perfumy Coco Mademoiselle - zdradziła Shannon Hill.

Melissa SloanUsłyszała okrutne słowa od nauczycieli dzieci. Wszystko przez to, jak wygląda

Wpadlibyście na podobny pomysł? 

Zobacz też: Dziwne prezenty gwiazd. To, co dostała Joanna Jabłczyńska, wprawia w osłupienie

Więcej o: