Dziwne prezenty gwiazd. To, co dostała Joanna Jabłczyńska, wprawia w osłupienie

Niektóre nietrafione prezenty gwiazd potrafią zadziwić. Zamiast tradycyjnych skarpetek czy kosmetyków, celebryci i artyści znajdowali pod choinką nieco dziwniejsze podarunki. Joanna Jabłczyńska dostała swego czasu od fana... kury. Ewa Farna znalazła zaś pod choinką deskę do prasowania.

Nadszedł czas świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim upragnionych prezentów. Sklepy i galerie handlowe już od listopada wprowadzają w świąteczny nastrój klientów, którzy do ostatnich chwili szukają upominków dla najbliższych. Te jednak nie koniecznie muszą okazać się przemyślane. Jakie nietrafione prezenty znalezione pod choinką (i nie tylko) dostały gwiazdy?

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent. Fani "ależ tam iskry widać"

Nietrafione i dziwne prezenty gwiazd. "Podarował mi Irenę i Gizelę"

Gwiazdy wśród prezentów od bliskich znajdowały dość zaskakujące podarunki. Ewa Farna pod choinką znalazła np. deskę do prasowania. Zabiegana piosenkarka nie miała jednak okazji użyć jej ani razu.

Z kolei Dorota Wellman zawsze marzyła o psie. Nie spodziewała się jednak, że kiedykolwiek ktoś wpadnie na pomysł, by zapakować pupila do pudełka i ustawić go pod choinką. Joanna Jabłczyńska dostała swego czasu od fana... kury. Prezent - o dziwo - przypadł do gustu aktorce, która miała już własne stado ptaków hodowlanych. 

Ależ mam nieziemskich obserwatorów. Dostałam właśnie dwie kury i koguta od Maćka, który na Instagramie zobaczył moje stado i podarował mi Irenę, Gizelę i Warszawiaka - napisała wówczas Jabłczyńska.

Były chłopak Joanny Krupy podarował jej pewnego razu pod choinkę walizkę. Nie byłoby w tym nic specjalnie dziwnego, gdyby nie fakt, że krótko po tym para... zerwała. Nietrafiony prezent znalazła pod świątecznym drzewkiem również Anna Popek. Prezenterka otrzymała krem przeciwzmarszczkowy dedykowany kobietom po 50. Sęk w tym, że gwiazda TVP miała wówczas... 40 lat. 

Zdarzyło wam się kiedyś dostać nietrafiony prezent? 

Zobacz też: Kubek na prezent? To nie u nich. Tom Cruise ofiarował odrzutowiec, David Beckham winnicę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.