Usłyszała okrutne słowa od nauczycieli jej dzieci. Wszystko przez to, jak wygląda

Melissa Sloan to 45-letnia mama, która pokryta jest tatuażami na całym ciele. Kobieta doświadcza z tego powodu dyskryminacji w szkole swoich pociech.

Uzależnienie od tatuaży potrafi przynieść niepożądane skutki - nie tylko zdrowotne, ale i społeczne. Ostatnim czasie informowaliśmy o matce piątki dzieci, która wytatuowała sobie... gałki oczne. Anaya Peterson po tej zachciance walczy o wzrok. Melissa Sloan jest natomiast 45-letnia mamą, która pochodzi z Walii. Choć w wychowywaniu swoich dzieci nie różni się specjalnie od innych rodziców, Sloan zwraca na siebie uwagę poprzez nietuzinkowy wygląd. Walijka ma bowiem na całym dziele bliski 800 tatuaży oraz całkowicie zakrytą twarz. Doświadcza z tego powodu dyskryminacji, a w ostatnim czasie zabroniono jej nawet uczestniczyć w jasełkach w szkole swoich dzieci. 

Zobacz wideo Ewelona komentuje swoje tatuaże

Melissa Sloan ma 800 tatuaży, dwójkę dzieci oraz zakaz wstępu na jasełka

Dla Sloan okres świąteczny jest szczególnie trudny. Walijka zdradziła, że w ostatnim czasie została zmuszona do oglądania bożonarodzeniowego występu swoich dzieci przez... szkolne okno

Żadnych przyjęć bożonarodzeniowych. Na występy moich dzieci w szkole nie dostaję zaproszenia. Kiedyś powiedzieli mi, żebym poszła na dziedziniec i oglądała przez okno klasy. Poprosili mnie o to nauczyciele, dlatego nie chodzę na szkolne przedstawienia.

We wszelkich szkolnych wydarzeniach zastępują jej partner Luke. Sloan nie ukrywa, że czuje się z tego powodu dyskryminowana. 

Luke idzie dziś wieczorem na festyn dla dzieci, bo ja nie mogę, nie jestem mile widziana. Czuję się zazdrosna, że nie mogę iść na jarmark bożonarodzeniowy, ponieważ zdaje sobie sprawy, jacy są nauczyciele i rodzice w stosunku do mnie - wyznała Sloan w rozmowie z "Daily Star".

Melissa Sloan w rozmowie z "New York Post" zdradziła, że jej zamiłowanie do tatuaży zepsuło perspektywę na rozwój kariery. Przez ich liczbę na całym ciele ma trudności ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy.

Zobacz też: Na tatuaże wydała ok. 35 tysięcy funtów. Tylko w dwóch miejscach nie ozdobiła ciała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.