Mężczyzna poślubił dwie siostry bliźniaczki podczas jednej ceremonii. Teraz ma kłopoty

Pinky i Rinky to identyczne bliźniaczki z Indii. Siostry są tak zżyte, że postanowiły wyjść za mąż za tego samego mężczyznę. Teraz "szczęściarzowi", który je poślubił, grozi do siedmiu lat pozbawienia wolności.

Bliźniaczki Pinky i Rinky łączy wyjątkowo bliska więź. Obydwie są inżynierkami IT i mieszkają w Mumbaju, w Indiach. Kobiety były przerażone tym, że po ślubie będą musiały się rozdzielić i znalazły na to sprytny sposób. Wzięły jednocześnie ślub z tym samym mężczyzną. Cała trójka zorganizowała wspaniałą ceremonię i nagraniami z tego wydarzenia podzielili się w sieci. Wszystko byłoby jak w bajce, gdyby nie nagła interwencja policji. 

Zobacz wideo Dlaczego Seraphina boi się Sylwestra Wardęgi? [Lista Plotka]

Bliźniaczki z Indii nie chciały się rozdzielać, więc poślubiły tego samego mężczyznę. Teraz ma kłopoty

Pinky i Rinky wychowały się w tym samym domu i nie mogły znieść myśli, że ślub je rozdzieli. Aby rozwiązać ten problem, wymyśliły, że poślubią tego samego mężczyznę. Za zgodą rodziny znalazły odpowiedniego kandydata, "szczęściarzem" został Atul Awtade. Jak donosi "Daily Star", mężczyzna zbliżył się do sióstr, kiedy te pożyczały od niego samochód, aby odwiedzać w szpitalu chorą matkę. Cała trójka pobrała się podczas spektakularnej ceremonii w dzielnicy Solapur. Kiedy nagranie z barwnej uroczystości obiegło media społecznościowe, sprawą zainteresowała się policja. Lokalne władze wszczęły śledztwo przeciwko Atulowi, twierdząc, że tego typu małżeństwo jest niezgodne z prawem, mężczyzna nie może mieć więcej niż jedną żonę. Teraz za sakramentalne "Tak" grozi mu kara grzywny i do siedmiu lat pozbawienia wolności

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Ile zarabia Anna Lewandowska? Padły konkretne kwoty. Ma dłuuuuuugą listę dochodowych projektów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.