Chciałaby się zakochać, ale jest zbyt atrakcyjna. Kiedyś tak nie wyglądała

Celine Centino wydała fortunę na operacje plastyczne. Powód? Gdy była nastolatką, rówieśnicy drwili z jej wyglądu. Dziś jak sama przyznaje, jej uroda przeszkadza w pewnym aspekcie.

Celine Centino ma 26 lat, pochodzi z Zurychu i jest modelką erotyczną. Jej instagramowy profil obserwuje ponad milion użytkowników. Popularność przyniosły jej nie tylko odważne zdjęcia, ale również spektakularna metamorfoza. Szwajcarka w nastoletnich czasach zmagała się z kompleksami. Kiedy dorosła, postanowiła, że zmieni to za wszelką cenę. Łącznie wydała na operacje około 180 tysięcy złotych. Pomimo tego, że obecnie jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu, to w jej życiu pojawił się inny problem.  

Zobacz wideo Metamorfoza Glorianki na odwyku

Celine Centino ma sławę i pieniądze. Do szczęścia brakuje jej miłości  

Zdjęcia, które Celine Centino publikuje w mediach społecznościowych, sprawiają, że nie może się ona opędzić od adoratorów. Modelka od siedmiu lat jest singielką i nie ukrywa, że bardzo chciałaby się zakochać. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie łatwe. 

Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią - powiedziała w rozmowie z portalem dailymail.co.uk.

Centino dodała również, że gdy już uda jej się z kimś umówić na randkę, to kandydat podczas rozmowy z nią jest bardzo zdenerwowany. 26-latka wierzy, że w końcu znajdzie wymarzonego partnera, z którym mogłaby dzielić codzienność.

 

Celine Centino wydała krocie na operacje plastyczne 

Celine Centino otwarcie mówi, że jej wygląd to zasługa licznych operacji plastycznych. Zdecydowała się na nie, ponieważ jako nastolatka przeżyła trudne chwile, które bardzo wpłynęły na jej samoocenę. Nosiła aparat ortodontyczny i walczyła z nadwagą. 

Byłam bardzo nieszczęśliwa. Gdy patrzyłam w lustro, czułam się okropnie, jak uwięziona we własnym ciele - wyznała. 

W przygotowanej galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak Celine Centino wyglądała, zanim zdecydowała się na operacje plastyczne.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.