Tiktokerka skrytykowana przez widzów za charakterystyczny wygląd. Zwrócili uwagę na nos i coś jeszcze. "To żart?"

Tiktokerka Marii King wzięła udział w wyzwaniu, w którym miała wskazać, co rujnuje jej wygląd. Filmik opublikowany w sieci obejrzało ponad 400 tysięcy osób. Młoda kobieta posiada charakterystyczny nos, ale nie tylko... Zaskoczyła widzów.

Od czasu wybuchu pandemii TikTok jest jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie. Z roku na rok zyskuje coraz więcej nowych użytkowników. Tiktokerzy chętnie zamieszczają krótkie nagrania o wyjątkowo zróżnicowanej treści, które w ciągu kilku dni, a czasami nawet kilku godzin zyskują ogromne ilości wyświetleń. Wśród tych osób znalazła się młoda influencerka Marii King, która wzięła udział w modnym challenge'u. Użytkowniczka portalu zamieściła filmik z nią w roli głównej. Wideo szybko zdobyło ponad 400 tysięcy odtworzeń, wywołując przy tym lawinę komentarzy. Widzowie nie mogli przejść obojętnie obok charakterystycznych rysów twarzy młodej kobiety i jej... brwi.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Tiktokerka wrzucając filmik do sieci nie spodziewała się tylu reakcji internautów. Widzowie byli w szoku. Wygląd kobiety wywołał skrajne opinie

Marii King jest aktywna na TikToku od dawna, ale dopiero po opublikowaniu swojej wersji popularnego challenge'u spotkała się z tak ogromną reakcją widzów. Influencerka wzięła udział w wyzwaniu, polegającym na zasłonięciu fragmentu twarzy, który według społeczeństwa i aktualnie panujących trendów "rujnuje ich wygląd". Marii na początku nagrania zasłaniała dłonią górną część twarzy, a po chwili zabrała rękę, ukazując, jak wygląda w pełnej okazałości. Wyjaśniło się, że chodziło o szerokie, ciemne brwi. Fani byli zaskoczeni niecodziennym widokiem, bo oprawa oczu u młodej kobiety jest bardzo charakterystyczna. Kilka osób myślało, że tiktokerka stroi sobie żarty z obserwatorów. Pojawiło się także sporo krytycznych uwag dotyczących nie tylko brwi, ale i nosa.

To jakiś żart. Co tu się stało? - dopytywali internauci.
Brwi nie do przyjęcia. Źle to wygląda. Jak u Angry Birds.
Konturowanie nosa jeszcze bardziej rujnuje wygląd, niż brwi - czytamy na TikToku.

Marii King TiktokerkaMarii King Tiktokerka Fot. Instagram/mariiking__

Marii King podkreśliła, że akceptuje siebie w stu procentach. W opisie pod nagraniem zaznaczyła, że kocha swoje brwi i nie zamierza ich zmieniać. Wśród komentujących znalazło się sporo osób, którym wyróżniający się wygląd bohaterki filmiku bardzo przypadł do gustu.

Naturalna piękność. Oczy, brwi, usta, nos... Cudowne.
Przypominasz Esmeraldę z filmu "Dzwonnik z Notre Dame". Jesteś przepiękna.
Wyglądasz perfekcyjnie - czytamy na TikToku.

Dzięki nagraniu opublikowanemu w sieci influencerka zyskała mnóstwo nowych fanów. Jak widać w mediach społecznościowych nie brakuje kreatywności w wymyślaniu nowych trendów, które w rezultacie pomagają zdobyć użytkownikom sporą popularność.

Więcej zdjęć Marii King znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.