Tiktokerka załamana wizytą u tatuatora. Z gabinetu wybiegła zapłakana. Internauci: Jak mogłaś nie zauważyć?

Szwedzka tiktokerka Wilma Hägglund podzieliła się z fanami historią o nieudanym tatuażu. Zainspirowana modelką Kendall Jenner, chciała spełnić swoje marzenie. Niestety, tatuator chyba nie do końca zrozumiał jej wizję.

Pochodząca ze Szwecji tikokerka Wilma Hägglund, podzieliła się z fanami swoimi ostatnimi przeżyciami. Pokazała historię o nieudanym tatuażu. Influencerka zainspirowana Kendall Jenner chciała wykonać wewnątrz ust napis "meow". Jednak tatuator chyba nie zrozumiał wizji Wilmy Hägglund. Komentarze na Tik Toku są dla niej bezlitosne. Sami oceńcie efekt. 

Zobacz wideo Agatheanneg banuje konta na TikToku. Kogo nie chce już oglądać? [Lista Plotka]

Ellie ScalesTiktokerka jest zachwycona "tureckimi zębami", ale prześladuje ją koszmar

Tiktokerka załamana nowym tatuażem. Nie dogadała się tatuatorem?

Cztery lata temu gwiazda "Z kamerą u Kardashianów", Kendall Jenner, ujawniła w programie "The Ellen DeGeneres Show", że na jednej z imprez zrobiła sobie wewnątrz ust mały tatuaż z napisem "meow". Modelka wyznała, że była wtedy pod wpływem alkoholu i nie myślała jasno. Słowo "meow" było jedynym, jakie w tamtym momencie przyszło jej do głowy. Na pewno nie sądziła, że spontaniczny wybryk stanie się trendem dla wielu fanów na całym świecie.

Szwedzka tiktokerka marzyła o identycznym tatuażu, jednak konsekwencje jej marzenia okazały się dramatyczne. Tuż po wykonaniu zabiegu, młoda dziewczyna spojrzała w lustro i z płaczem wybiegła z gabinetu tatuażysty. Na kilkusekundowym nagraniu influencerka zrelacjonowana cały tok wydarzeń. Najpierw siedziała szczęśliwa na fotelu, a później rozhisteryzowana prowadziła samochód. Tatuator wykonujący zlecenie, nie zrozumiał koncepcji klientki i wykonał tatuaż po zewnętrznej stronie ust dziewczyny. 

Alicia MccarvellUsłyszała, że wysportowany mąż jest z nią tylko dla pieniędzy. Dosadnie odpowiedziała

Fani bezlitośni dla tiktokerki

Dramatyczną relację Wilmy Hägglund ze studia tatuażu obejrzało ponad milion osób. Tiktokerka wyznała, że rozpoczęła laserowe usunięcie tatuażu. Na razie pierwszy zabiegł nie przyniósł założonego efektu. Komentarze pod jej nagraniem są nieco podzielone lecz zdecydowana większość twierdzi, że dziewczyna sama jest sobie winna. 

Jak mogłaś nie zauważyć, że tatuuje złą stronę?
Czy zemdlałaś w trakcie? Jak mogłaś nie czuć, że robi tatuaż na zewnętrznej stronie ust? Musiałaś mieć otwarte usta? Jak?
Zanim go zrobiła, przecież widziała odbicie! Musiała się na to zgodzić - piszą internauci pod video zmieszczonym na TikToku.

Laserowe usuwanie niechcianych tatuaży stoi na coraz wyższym poziome lecz dalej nie daje stu procentowej gwarancji pozbycia się problemu. 

Więcej o: