Justyna Steczkowska stanęła z Natalią Kukulską na scenie. Niewiarygodne, co o niej powiedziała

Justyna Steczkowska w trakcie koncertu zaczęła wychwalać Natalię Kukulską. Ta nie pozostała jej dłużna i wyznała zebranej publiczności, za co ceni koleżankę.

W Warszawie na Torwarze odbył się wyjątkowy koncert z okazji 25-lecia kariery Justyny Steczkowskiej. Na scenie oprócz jubilatki pojawili się Michał Szpak i Natalia Kukulska. Obie wokalistki łączy przyjaźń, czemu dały wyraz w trakcie występu. Steczkowska wręcz zasypała koleżankę komplementami.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym

Justyna Steczkowska wychwala pod niebiosa Natalię Kukulską

W pewnym momencie na scenie obok Justyny Steczkowskiej pojawiła się Natalia Kukulska. Świętująca jubileusz piosenkarka poprosiła o chwilę uwagi, by wygłosić krótką laudację na cześć przyjaciółki. 

Nie znam drugiej tak oddanej osoby, która jest tak serdeczna, wspierająca i nigdy niezazdroszcząca. Jest jak anioł, jak wszystko, co najlepsze, to Natalia Kukulska.

Specjalne wideo opublikował Olivier Halasa, który przez lata współpracował z obiema wokalistkami.

 

Piosenkarka szybko odwdzięczyła się Steczkowskiej i wyznała, jak bardzo ją ceni.

Kochani, mówiła do was kobieta, która daje z siebie więcej, niż się da. Jest totalną petardą. Nie wiem, jak ona to robi. Doceńmy, że jej się chce. Wszystkiego najlepszego dla Justyny Steczkowskiej z okazji jej jubileuszu.

Justyna Steczkowska niedługo zostanie teściową?

Najstarszy syn gwiazdy Leon jest od dłuższego czasu związany z Ksenią - kosmetolożką i właścicielką salonu piękności. "Super Express" wprost zapytał Steczkowską, jaką będzie teściową. Wokalistka z entuzjazmem opowiedziała, że uwielbia partnerki synów i postara się być jak najlepsza w swojej roli.

Najlepszą. Kocham wszystkie dziewczyny, które przychodzą do naszego domu. Są cudowne. Na razie jest Ksenia i Natalia. Mam nadzieję, że to będą długie związki, ale to nie ode mnie zależy i nie będę się wtrącać w ich życie.

Justyna Steczkowska na jubileuszowym koncercie tylko potwierdziła, że jest wulkanem pozytywnej energii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.