"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sylwetka Oliwii przez rok bardzo się zmieniła. Filmik obrazuje przemianę

Oliwia Ciesiółka z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dziś cieszy się wymodelowaną sylwetką, ale jeszcze niedawno wyglądała inaczej. Uczestnika popularnego show pokazała nie tylko efekty ciężkiej pracy na siłowni, ale także zdjęcie przed przemianą.

Oliwia Ciesiółka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" została połączona z Łukaszem. Między parą tak bardzo zaiskrzyło, że już po kilku miesiącach związku zdecydowali się na dziecko. Po narodzinach Franka ich relacja szybko się rozpadła i małżeństwo z programu zakończyło się rozwodem. Po drodze było kilka głośnych afer związanych z dzieleniem opieki nad dzieckiem, ale w tej kwestii para już się dogadała. 

Wygląda na to, że zakończenie związku wyszło Oliwii na dobre, bo młoda mama wręcz promienieje. Kobieta bez wątpienia zostawia przeszłość w tyle i nie ogląda się za siebie. Ostatnio całkowicie zmieniła fryzurę i kolor włosów, ale to nie ta przemiana wzbudza największe zainteresowanie fanów. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła też zmienić swoją sylwetkę. Rok ciężkiej pracy przyniósł niesamowite efekty. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała, jak wyglądała jeszcze rok temu

Oliwia pochwaliła się ostatnio fanom, że założyła TikToka. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdążyła opublikować już kilka filmów w tej popularnej aplikacji. Na jednym z nich dołączyła do trendu, gdzie użytkownicy pokazują efekty swoich metamorfoz. W opublikowanym filmiku Oliwia zaprezentowała, jak wiele osiągnęła w rok - a to dzięki konsekwentnej pracy nad ciałem. 

Przypomnijmy, że w maju 2020 roku Oliwia została mamą. Fani uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są pod ogromnym wrażeniem jej przemiany. W komentarzach pod filmikiem podziwiają przede wszystkim determinację w osiągnięciu zamierzonego celu. 

Jest petarda!
Oliwia, no powiem ci, że super wyglądasz! Widać ogrom twojej pracy.
Rewelacja! Zazdroszczę motywacji.
Wielkie wow!
Też bym tak chciała - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Oliwia konsekwentnie realizuje swoje postanowienia. 

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia chciała zrobić zdjęcie. Coś poszło nie tak. Gdzie jej twarz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.