Aleksandra Żebrowska znalazła obrzydliwą rzecz w plecaku syna. Leżała tam ponad miesiąc. Fuj

Wychowywanie dzieci wymaga od rodziców olbrzymiej cierpliwości, wyrozumiałości i poczucia humoru. Dobitnie przekonała się o tym Aleksandra Żebrowska, mama trójki dzieci, która właśnie oczekuje narodzin kolejnej latorośli. Syn Henryk zrobił jej niezbyt pachnącą niespodziankę.

Bądź na bieżąco. Więcej newsów z polskiego i światowego show-biznesu na Gazeta.pl.

Żona Michała Żebrowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 250 tysięcy obserwatorów. Dużą część swojej aktywności w sieci Aleksandra Żebrowska poświęca swoim dzieciom. Razem z mężem doczekali się trzech synów: Franciszka (l.12), Henryka (l.9) i Feliksa (l.2). To właśnie drugi z nich zrobił ostatnio mamie niezbyt miłą niespodziankę. W plecaku syna kobieta znalazła skorupkę z jajka.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Miała być piękna pisanka, a zrobił się smród

Okazuje się, że jajko sporo przeleżało w plecaku drugoklasisty. Skorupka miała posłużyć do zrobienia wielkanocnej pisanki, ale najwidoczniej została zapomniana i tam przeleżała ponad miesiąc. Domyślamy się, że zapach nie należał do najprzyjemniejszych (delikatnie mówiąc). 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/olazebrowska

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska wrzuciła zdjęcie syna i... musicie to zobaczyć! "Jak to rozczesać?"

Aleksandra Żebrowska poprosiła syna o wyjaśnienie tej sytuacji. 

A sorry mamo, pisanka. Mieliśmy dokończyć w domu.

Relacja na InstaStories Żebrowskiej zapewne rozbawiła jej followersów. Swoją drogą, kto z nas nie zapomniał kiedyś zrobić czegoś do szkoły? Bądź też wypakować wszystkich rzeczy z plecaka? 

 

Warto przypomnieć, że Aleksandra i Michał Żebrowscy oczekują teraz narodzin czwartego dziecka. Żona popularnego aktora pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuchem w stroju kąpielowym. Kobieta walczy też o ciałopozytywność. Nie wstydzi się pokazywać cellulitu. Nie stosuje filtrów w social mediach i często pozuje bez makijażu. Stawia na naturalność i prawdopodobnie także przez to wciąż przybywa jej obserwatorów i pod względem zasięgów wygrywa ze swoim znanym mężem. 

Aleksandra ZebrowskaCiężarna Aleksandra Żebrowska pozuje w stroju kąpielowym i normalizuje cellulit

Więcej o: