Anna Głogowska jest dumna z córki. Jak wygląda Julia Gąsowska? Robi pierwsze kroki w branży rozrywkowej

Julia Gąsowska robi pierwsze kroki w branży rozrywkowej. Dumni rodzice często udostępniają zdjęcia z córką. Na InstaStories Anny Głogowskiej słychać zdolności wokalne 14-latki.

Więcej ciekawostek z życia prywatnego gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się podczas programu "Taniez z Gwiazdami". Mimo różnicy wieku aktor oczarował tancerkę i dwa lata później na świat przyszła ich córka. Od razu stała się ich oczkiem w głowie, mimo że ma starszego brata ze strony taty. Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w wywiadzie dla "Vivy" z 2008 roku wyznał, że mógłby dla niej zabić.

Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym.

Tomasz KarolakTomasz Karolak pokazał syna. Nie ma wątpliwości, że są rodziną

Anna Głogowska jest dumna z córki. Jak wygląda Julia Gąsowska?

Rodzice zapatrzeni w maleństwo wiedzieli, że będą z niej dumni. Kilkanaście lat później widać, że tak jest. Julia Gąsowska w czerwcu skończy 15. lat. Ciężkie buty, sukienki do kolan czy duże bluzy sugerują, że sama zaczęła kreować swój charakter. Na zdjęciach zawsze towarzyszy jesz szeroki uśmiech, a uroku dodają delikatne, okrągłe okulary. Mimo nastoletniego wieku i obowiązków szkolnych córka sławnych rodziców rozwija karierę zawodową. Można usłyszeć ją w jej pierwszych dubbingach i wygrała casting do słuchowiska. Internauci zarzucali, że zdobycie angażu zawdzięcza znajomością rodziców. Jednak prawda okazała się inna. Zaledwie 13-letnia dziewczynka sama wygrała przesłuchania, a dzięki niej propozycję udziału dostał również Piotr Gąsowski.

głogowska z córkągłogowska z córką @annaglogowska_official

Anna Głogowska nie ukrywa dumy. Na Instagramie chętnie udostępnia kadry z córką. Relacja córki z matką w tym przypadku jest przyjacielska. Pojawiają się nagrania ze wspólnych śpiewów. Mama jest świadoma talentu Julii i za wszelką cenę będzie dla niej wsparciem.

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho.

W poniższym nagraniu widać piękną relację między Julią i jej mamą. Dużo zdjęć w galerii.

Zobacz wideo Anna Głogowska śpiewa z córką w samochodzie
Więcej o: