Maciej Musiał pochwalił się zdjęciem z tatą, a fani byli w szoku. To znany aktor. "Wow, nie wiedziałam!"

Kariera Macieja Musiała nabiera tempa. Aktor, choć ma sporo pracy, nie zapomina o swoich fanach, z którymi pozostaje w kontakcie dzięki m.in. Instagramowi. To tam pokazał, jak wygląda jego ojciec. Niektórzy mogą być w szoku.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Maciej Musiał jak wiele gwiazd, zwłaszcza tych młodego pokolenia, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty, w których pokazuje swoje codzienne życie, kadry z różnych projektów, planów zdjęciowych, wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi. Nie brakuje też fotografii z bliskimi. Jedna z nich jakiś czas temu szczególnie zaskoczyła internautów.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Kim jest tata Macieja Musiała? Internauci nie kryją zaskoczenia

Przeglądając instagramowy profil aktora, łatwo zauważyć, że Maciej Musiał najczęściej dzieli się ujęciami z dziadkiem albo z mamą. Co ciekawe, wielokrotnie kiedy pokazywał z nią zdjęcia, wiele osób myślało, że to... siostra aktora! 

ZOBACZ: Maciej Musiał pozuje z mamą, a fani nie mogą wyjść z podziwu. "Jacy podobni, jak starsza siostra"

Ku zaskoczeniu fanów Maciej Musiał zamieścił też jakiś czas temu dwie czarno-białe fotografie, na których pozuje z ojcem, Andrzejem. Na fotografiach wykonanych przez Damiana Noszkowicza widać, że panowie świetnie się czują w swoim towarzystwie.

Tata. Mój największy Boss - napisał Maciej Musiał.
 

Wiele osób zwróciło uwagę na to, że dobrze znają ojca aktora. Mieli okazję oglądać go w dużych produkcjach i nie mają wątpliwości, że jest świetnym aktorem.

Wow, nie wiedziałam!
Ojciec w "Psach" dał ognia po aktorsku!
Za****sty aktor i pewnie tata.
Twój tata grał w samych "Psach" od mistrza Pasikowskiego. Szacun - komentowali zdjęcia.

Kim jest ojciec Macieja Musiała? Andrzej Musiał to znany aktor

Andrzej Musiał grał w takich produkcjach, jak: "Psy", "Młode wilki 1/2", "Sam pośród swoich", "Wiedźmin", "Różyczka" czy "Sęp". Na swoim koncie ma także mnóstwo ról w serialach oraz na teatralnych deskach. Prywatnie nie jest już związany z mamą Macieja. Para rozwiodła się w 2014 roku po 20 latach małżeństwa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA