Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustów. Chodzi o piramidę finansową. "Wiem, że nie jestem pierwsza"

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na Instagramie ważny post, w którym przestrzegła fanów przed internetowymi oszustami. Bezprawnie wykorzystywali jej wizerunek i przedstawili w takim świetle, jakoby promowała "lukę fortuny", która jest niczym innym, jak piramidę finansową.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan jest kolejną gwiazdą, której wizerunkiem posłużyli się internetowi oszuści, by zwiększyć wiarygodność swoich kłamstw. Aktorka ostrzegła swoich obserwatorów na Instagramie, publikując screen spreparowanego artykułu. W treści wykorzystano obecność Kurdej-Szatan w programie Kuby Wojewódzkiego, u którego miałaby rzekomo zachwalać system umożliwiający powiększanie majątku w zaledwie kilka miesięcy. Gwiazda zaapelowała o rozwagę w sieci. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni są doskonałym przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! Te gwiazdy pielęgnują znajomość od lat

Zobacz wideo Przyjaciółka Kurdej-Szatan wyjawia: Chciała przeprosić przed wpisem Kurskiego

Barbara Kurdej-Szatan przestrzega przez internetowymi oszustami. Wykorzystano jej wizerunek 

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie serię trzech zdjęć, przedstawiającą artykuł jednego z serwisów internetowych, o przyciągającym uwagę nagłówku: "Raport specjalny: ostatnia inwestycja przeraża rząd i duże banki". W opisie szybko wyjaśniła, że tak naprawdę strona prowadzi do innego adresu, a oszuści wykorzystali nie tylko jej wizerunek, ale również portalu, jak i pracującej dla niego dziennikarki.

UWAGA! Nigdy nie wierzcie w tego typu bzdurne artykuły! To wstrętne oszustwo! Wiem, że nie jestem pierwsza, którą to dotyka i wysługując się moją osobą, jak i tutaj Kubą Wojewódzkim, oraz portalem Interia biznes, a także redaktorką Marią Glinką - której nazwisko też zostało wykorzystane przez oszustów - próbują was oszukać! Bądźcie ostrożni w internecie. Jest trudność z weryfikacją oszustów, więc zapewne tego typu artykuły będą wciąż preparowane - napisała aktorka.

Gwiazda zwróciła uwagę na fakt, by uważać w sieci, gdyż złapanie sprawców oszustw nie należy do najłatwiejszych zadań. 

 

Internauci w komentarzach przyznali, że od jakiegoś czasu natrafiają w sieci na podobne artykuły. Zauważyli, że posłużono się również wizerunkiem wokalistki Sanah

Był identyczny artykuł o Sanah.
To jest podłe - czytamy.

Post skomentowała także znajoma Kurdej-Szatan z branży, Agnieszka Mrozińska:

Dobrze Basiutku, że to udostępniłaś! Takie oszustwa są straszne, niestety sporo osób się na nie nabiera - przyznała.

Szymi Szyms i PejaPoznajecie tego chłopca ze zdjęcia? Dziś to sławny raper

Coraz więcej gwiazd zmaga się z podobnym problemem, dlatego tak ważne jest, by nagłaśniały takie przypadki. Mamy nadzieję, że uda się pociągnąć oszustów do odpowiedzialności.

Więcej o: