Agata Rubik ciągle chudnie. Stanęła na wadze i pokazała kolację. "Mam wrażenie, że moja praca nie idzie na marne"

Agata Rubik od jakiegoś czasu się odchudza. Celebrytka dzieli się postępami na Instagramie. - Cudnie chudnę - pochwaliła się fanom.

Więcej o życiu gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Agata Rubik jakiś czas temu oznajmiła, że przechodzi na dietę. Taką decyzję podjęła, ponieważ większość ubrań zrobiła się na nią za mała, a ona sama przyznała, że lepiej czuje, gdy jest lżejsza. Tłumaczyła, że dwa lata temu ważyła 59 kg, a trzy 56. W chwili podjęcia decyzji o przejściu na dietę jej waga wynosiła 64,6 kg. Wprowadziła więc zmiany w systemie żywieniowym, co przynosi efekty.

Zobacz wideo Agata Rubik dzieli się doświadczeniami

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Agata Rubik schudła. Pokazała zdjęcie wagi

Agata Rubik po pierwszym tygodniu zrzuciła prawie dwa kg, a po dwóch ponad kilogram. Nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z tego powodu:

Mam wrażenie, że moja praca nie idzie na marne i "cudnie chudnę", idę się zważyć. Waga prawdę mi powie - zwróciła się do obserwatorów.

Agata Rubik schudłaAgata Rubik schudła Instagram.com/ agata_rubik

Przy okazji zdradziła też, co jej pomogło:

Z tą wagą czuję się znacznie lepiej. Chciałabym zejść poniżej 60 kg, ale i tak jest super. Jestem z siebie mega dumna, że osiągnęłam ten spadek wagi zmianą podejścia, a nie jak zazwyczaj - dzięki dietom pudełkowym - dodała szczęśliwa.

Agata Rubik schudłaAgata Rubik schudła Instagram.com/ agata_rubik

Postanowieniem noworocznym Rubik było zadbanie o siebie. Postanowiła zmienić dietę, regularnie ćwiczyć, co pomaga jej w odchudzaniu. Oprócz tego wykonuje masaże, które ujędrniają ciało. Pokazała też, co je na kolację. Widać, że stawia na warzywa.

Pyszna, lekka kolacja. Makaron z cukinii, uparowane gałązki brokuła i duszone pieczarki w sosie pomidorowym. Zapomniałam tylko uprażyć i dodać orzeszki piniowe - podzieliła się przepisem.

Agata Rubik schudłaAgata Rubik schudła Instagram.com/ agata_rubik

Magdalena StępieńMagdalena Stępień stara się być silna dla synka. "Tylko Bóg widzi moje cierpienie"

Przyznała też, że na razie motywacji jej nie brakuje i zachęca inne kobiety, by do niej dołączyły.

Więcej o: