Magdalena Stępień stara się być silna dla synka. "Tylko Bóg widzi moje cierpienie i przez co przechodzę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kilka dni temu Magdalena Stępień podzieliła się druzgocącą informacją o chorobie kilkumiesięcznego synka. W rozmowie z Plotkiem wyznała, jak sobie radzi w tym trudnym momencie.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz również na Gazeta.pl >>>

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przeżywają obecnie bardzo ciężkie chwile. Ich zaledwie kilkumiesięczny synek ma raka. U Oliwiera znaleziono bardzo rzadko występujący guz wątroby. Przeszedł już pierwszą chemię, a opiekuńcza mama pochwaliła się zdjęciem chłopca na Instagramie. Napisała, że był bardzo dzielny i podziękowała fanom za wsparcie. A jak czuje się sama Stępień? W rozmowie z Plotkiem wyznała, że nie jest łatwo.

Agnieszka Woźniak-StarakStylowe wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym

Zobacz wideo Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko"

Magdalena Stępień stara się być silna dla synka. "Tylko Bóg widzi moje cierpienie i przez co przechodzę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magdalena Stępień jest z synkiem bardzo blisko. Wychowuje go i spędza z nim każdy wolny czas. Rodzic dla swojego dziecka zrobi wszystko, ale czy przy tym da się pamiętać o samym sobie? Stępień wyznała, że jest jej bardzo ciężko, ale stara się być silna. Wie, że sprosta wszystkim problemom.

Tyle już przeszłam w ostatnich miesiącach, że w sumie nic nie jest w stanie mnie złamać, nawet choroba mojego dziecka! Damy sobie z tym radę! Bóg nam pomoże, tylko on widzi moje cierpienie i to, przez co przechodziłam i przechodzę - zdradziła w rozmowie z Plotkiem.

Chcesz wylicytować torebkę z prywatnej kolekcji Joanny Przetakiewicz? Wesprzyj WOŚP!

Dodała, że Oliwier czuje się dobrze.

Walczymy i działamy - podsumowała.

Georgina Rodriguez, Cristiano RonaldoWujek partnerki Cristiano Ronaldo ostro ją atakuje. Nazwał Rodriguez "złą kobietą"

Również ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, publicznie zabrał głos na temat stanu zdrowia Oliwiera. Udostępnił również ich wspólne zdjęcie, co zdecydowanie jest rzadkością.

Więcej o: