Magdalena Stępień podziękowała fanom za modlitwę i pokazała Oliwiera. "Wojownik po pierwszej chemii"

Magdalena Stępień usłyszała druzgocącą informację. Lekarze zdiagnozowali guza w wątrobie jej syna Oliwiera. Mama chłopca poinformowała o szczegółach leczenia i zwróciła się do fanów. - Nie przestawajcie się modlić - napisała.

Więcej aktualnych informacji przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl.

Magdalena Stępień skupia się teraz na jednej rzeczy, którą jest walka o zdrowie syna. Była uczestniczka "Top Model" poinformowała fanów, że u sześciomiesięcznego Oliwiera wykryto rzadki nowotwór wątroby. Maluch przebywa w szpitalu i jest pod okiem specjalistów, a Magda nie opuszcza go na krok. Na InstaStory opublikowała chwytające za serce zdjęcie syna i wyjawiła, że chłopiec przyjął pierwszą dawkę chemii. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód, znana modelka rzuciła partnera, bo miał uderzyć jej matkę

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Syn Magdaleny Stępień rozpoczął chemioterapię. Celebrytka zwróciła się do fanów 

Magdalena Sępień w ostatnim czasie wykazuje się ogromną siłą, jednak jak sama przyznała na Instagramie, to jej syn Oliwier jest wojownikiem. Chłopiec właśnie rozpoczął chemioterapię i jest po pierwszej dawce. Celebrytka podzieliła się rozczulającym zdjęciem synka, na którym leżąc bokiem uśmiecha się do obiektywu. Nie ukrywała, że jest dumna z tego, jak dzielnym okazał się pacjentem. 

Zaapelowała do fanów, by nie przestawali się o nich modlić i podkreśliła, że muszą wygrać walkę z tą podstępną chorobą. 

Wojownik po pierwszej chemii. Dziękujemy za modlitwę. Nie przestawajcie się modlić za mnie! Musimy wygrać - napisała.

Syn Magdaleny Stępień rozpoczął chemioterapię. Celebrytka zwróciła się do fanówSyn Magdaleny Stępień rozpoczął chemioterapię. Celebrytka zwróciła się do fanów Fot. Instagram/ magdalena___stepien

ZOBACZ: Magda Stępień opublikowała chwytające za serce nagranie. "Żadne pieniądze nie są w stanie nam pomóc"

Celebrytka postanowiła zaapelować do matek o czujność i wyjawiła, jak wyglądały kulisy stawiania przerażającej diagnozy. Zwróciła uwagę, by młode mamy wykonywały swoim dzieciom od razu po urodzeniu USG jamy brzusznej.

Robert Janowski wraz z żoną wspomina początki znajomości i ślub Robert Janowski zdradził, jak poznał żonę. Trzykrotnie się jej oświadczał

Magda może liczyć na wsparcie fanów, którzy wierzą, że specjaliści uratują życie dziecka. Redakcja Plotka również ma nadzieję, że Oliwier szybko wyzdrowieje. 

Więcej o: