Magda Stępień opublikowała chwytające za serce nagranie. "Żadne pieniądze nie są w stanie nam pomóc"

Magdalena Stępień walczy o życie syna. Lekarze zdiagnozowali guza w wątrobie Oliwiera. Mama chłopca opublikowała chwytające za serce nagranie.

Więcej na ten temat dowiesz się ze strony głównej Gazeta.pl

Ostatnie dni są dla Magdaleny Stępień prawdziwą katorgą. W wątrobie nowo narodzonego syna lekarze zdiagnozowali guza. O całej sprawie poinformowała matka chłopca w rozmowie z serwisem "cozatydzien.pl". Była uczestniczka programu "Top Model" opowiedziała, jak zdiagnozowano chorobę. Zrobiła dziecku badania krwi, wyniki okazały się bardzo niepokojące. Lekarze zlecili wykonanie badania USG i wtedy okazało się, że Oliwier ma rzadki nowotwór wątroby.

Zobacz wideo Szczepienia w trakcie leczenia onkologicznego

Magdalena Stępień opublikowała chwytające za serce nagranie

Przypomnijmy, że wcześniej media szeroko rozpisywały się o rozstaniu Jakuba Rzeźniczaka z Magdaleną Stępień. Piłkarz zerwał z nią gdy ta była w ósmym miesiącu ciąży. Mimo wszystkich trudności kobieta poradziła sobie i urodziła Oliwiera. Niestety okazało się, że chłopiec jest bardzo poważnie chory. Mama nowo narodzonego dziecka zniknęła jakiś czas temu z Instagrama. Usunęła wszystkie zdjęcia, zostawiła tylko jedno z ukochanym chłopcem na rękach. W piątek wieczór opublikowała chwytające za serce InstaStories. 

Oliwierek jest małym wojownikiem. Ja wierzę, że wygramy razem tę walkę z tym potworem i że będziemy mogli się dalej cieszyć życiem, naszym życiem. Ja jestem silna dla Oliwiera i będę walczyć do końca. Z całego serca wam dziękuję i cały czas proszę o modlitwę za mojego małego wojownika. Jest to bezcenne, teraz tylko modlitwa może nas uratować i cud. Żadne pieniądze na tę chwilę nie są w stanie nam pomóc. Dlatego jeszcze raz was proszę, módlcie się za niego, aby cały czas walczył, tak jak walczy teraz.

Ojciec dziecka, Jakub Rzeźniczak również zabrał głos na Instagramie, poprosił o przesyłanie pozytywnej energii i wyraził nadzieję, że uda się pokonać tę straszliwą chorobę. 

Życzymy Oliwierkowi dużo zdrowia i siły. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie zdrowy.

Więcej o: