Mama córki Jakuba Rzeźniczaka wspiera chorego Oliwiera. "Jesteś silnym małym chłopcem"

Ewelina Taraszkiewicz, która jest mamą córki Jakuba Rzeźniczaka, opublikowała wzruszający wpis poświęcony Oliwierowi. Wierzy, że chłopiec wyzdrowieje.

Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kilka dni temu Magdalena Stępień za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów o diagnozie, którą usłyszała. U jej syna Oliwiera wykryto rzadki nowotwór - guz wątroby. Modelka oznajmiła, że znika z mediów społecznościowych, usunęła wszystkie wpisy i skupia się na walce o zdrowie syna. W pomoc zaangażował się także ojciec chłopczyka. Na Instagramie opublikował zdjęcie i opis, w którym wyraził wsparcie. Nie jest tajemnicą, że piłkarz nie utrzymywał regularnego kontaktu z synem, nie było go np. na chrzcinach, lecz - jak zapowiada - to wszystko się teraz zmieni.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Mama córki piłkarza opublikowała post, w którym wspiera małego Oliwiera   

Ewelina Taraszkiewicz, z którą Rzeźniczak ma córkę Inez, także nie przeszła obojętnie obok sytuacji, w jakiej znalazł się syn piłkarza i modelki. Na Instagramie zamieściła serię zdjęć, na których widać dziewczynkę opiekującą się małym Oliwierem. Na ostatnim ujęciu znalazły się Ewelina i Magda, które wspólnie przewijają chłopca. Prawniczka dodała także opis w języku angielskim.

Jesteś bardzo silnym małym chłopcem i wiem, że lekarze i Bóg dadzą ci zdrowie. Jeszcze pójdziemy na spacer, tak jak chodziliśmy wcześniej - pisze Taraszkiewicz.
 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień wraca do domu i już planuje kolejną podróż z synem

Kobiety przyjaźnią się i wspierają od dawna. Ewelina okazała modelce dużo wsparcia zaraz po rozstaniu Magdy i Jakuba oraz po narodzinach Oliwiera. Niejednokrotnie można było spotkać je na wspólnych spacerach z pociechami. Taraszkiewicz i jej córka Inez pojawiły się także na chrzcie małego Oliwiera.

Więcej o: