#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj torebkę z prywatnej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Od ulubionej projektantki Meghan Markle

Plotek i Gazeta.pl grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wylicytuj limitowaną torebkę z kolekcji Joanny Przetakiewicz.

Plotek i Gazeta.pl wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 30. finału zebrane środki zostaną przeznaczone do zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku dołączyli do nas znani politycy, dziennikarze i gwiazdy. Wśród nich znalazła się Joanna Przetakiewicz, która postanowiła się podzielić wyjątkowym przedmiotem.

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj torebkę z prywatnej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Od ulubionej projektantki Meghan Markle

Joanna Przetakiewicz przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy torebkę z prywatnej kolekcji. Dodatek został kupiony przez dyrektorkę kreatywną domu mody La Mania w Los Angeles. Torebka została zaprojektowana przez Gabrielę Hearst, która tworzy luksusową odzież damską i akcesoria. Jak zapewnia Przetakiewicz, jest bardzo limitowana, a co za tym idzie, naprawdę cenna!

Gabriela Hearst współpracuje z największymi gwiazdami, a wśród jej stałych klientek jest m.in. sama Meghan Markle.

LINK DO AUKCJI >>>

Kolejny już raz gramy #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami - tu znajdziecie wszystkie aukcje.

Torebka Joanny PrzetakiewiczTorebka Joanny Przetakiewicz prywatna kolekcja

Więcej o: