Olga Frycz i jej cztery kąty. Wysokie sufity, kominek i mnóstwo książek. W salonie pianino

Olga Frycz dużą uwagę skupia na to, by jej domowy azyl był jak z marzeń. Otwarta przestrzeń, drewniane podłogi - to tylko część wymagań aktorki. Zobaczcie, jak mieszka.

Więcej ciekawostek z życia prywatnego gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała mieszkanie Zofii Zborowskiej

Olga Frycz do nowego lokum wprowadziła się z córką. 18 października na świat przyszło kolejne dziecko aktorki. Jej dom musi pomieścić wszystkich domowników wraz z czworonożnymi przyjaciółmi. W ciepłej przestrzeni pełnej drewna każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Olga Frycz i jej cztery kąty. Zobaczcie, jak mieszka aktorka

Dom Olgi Frycz to miejsce dopasowana do potrzeb domowników. Nad wykończeniem przestrzeni pracowała sama aktorka. Projektując, uwzględniła wszystkie wymarzone elementy, nie zapominając o nadaniu odpowiedniego klimatu. Główną cechą jej lokum jest otwarta przestrzeń pomieszczeń. Kuchnia z jadalnią zostały połączone z salonem. Wysokie pomieszczenia i duże przeszklenia nadają domu transparentności.

 

Zauważalna jest fascynacja aktorki do drewnianych elementów. Szafki w kuchni, stół czy wielka biblioteczka na kolekcję książek Olgi Frycz. Wielki stół, jak i kanapa pomieszczą całą rodzinę, a nawet gości. Klimatu nadaje kominek zlokalizowany przy sofie. Kuchnia, która zdążyła już przejść remont, wykończona jest lastrykiem. Pod postem poświęconym metamorfozie tego pomieszczenia gwiazda napisała:

Remont w kuchni trwał dwa miesiące za długo, do szału mnie to doprowadzało, ale z efektu końcowego jestem zadowolona. Zrezygnowałam z górnych szafek i zdecydowałam się zabudować lodówkę, przez to zyskałam dużo dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Białe fronty zamieniłam na drewniane dębowe, przez to kuchnia jest cieplejsza i współgra z pozostałą częścią mieszkania.
 

W całym mieszkaniu rozwieszone zostały plakaty i zdjęcia. Zauważalne są również przeróżne doniczki oraz kosze z zielonymi kwiatami. W sercu dziennej przestrzeni stoi pianino. W jednym z postów Olga Frycz zdradziła, że w wolnych chwilach siada przy nim i ćwiczy. Oprócz niej z instrumentu zaczęła korzystać jej paroletnia córka Helenka. Aktorka nie zapomniała o tarasie. Zadbała o kawałek trawnika z parkietem, gdzie w ciepłe dni wygrzewa się z córkami i pupilami.

 

Jak podoba się wam, przestrzeń? Więcej zdjęć w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.