Olga Frycz pokazała swoje domowe biuro. Uwagę skradła jednak najmłodsza córka aktorki. "Pomoc pierwsza klasa"

Olga Frycz pokazała na Instagramie, jak pracuje z domu. Razem z nią była jej młodsza córka Zofia, na której skupili się obserwatorzy aktorki.

Bądź na bieżąco. Wieści z życia gwiazd znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Olga Frycz, tak jak wiele kobiet, łączy macierzyństwo z karierą zawodową. Posiadająca własne wydawnictwo aktorka może pracować również z domu. Niedawno nawet zaprezentowała, jak wygląda jej "home office". W trakcie wykonywania obowiązków miała naprawdę urocze towarzystwo.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz pokazała swoje domowe biuro. Uwagę skradła jej najmłodsza córka

Na zdjęciu można było zobaczyć strefą wypoczynkową, w której Olga Frycz zajęła się przygotowywaniem przesyłek dla klientów. Oprócz znajdujących się na podłodze gotowych już paczek i pojedynczych egzemplarzy książek czekających na zajęcie się nimi, była tam również najmłodsza córka Olgi Frycz.

Cieszę się, że tak chętnie sięgacie po książki z mojego wydawnictwa bo pakowanie ich w takim towarzystwie to dla mnie czysta przyjemność - wspomniała gwiazda.

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Mała Zofia leżała na brzuchu, na macie i to ona stała się bohaterką fotografii. Internauci w komentarzach rozpływali się nad dziewczynką, nie mogąc się nadziwić, jaka jest duża. Ma pięć tygodni i podnosi głowę, co również nie umknęło obserwatorom aktorki. Stwierdzali, że jest silna jak na swój wiek.

O rany, ale już brzuszkuje i trzyma główkę.
Jaka kruszynka siłaczka! - pisali.

Uważali też, że Zofia jest doskonałą "asystentką" swoją matki i trzyma rękę na pulsie.

Pomoc pierwsza klasa. Idealna pozycja do kontrolowania, czy mama daje radę. Maluszek wspaniale się rozwija - czytamy.
 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kasia wróciła z rodziną do miejsca, w którym brała ślub"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia wróciła do miejsca, w którym brała ślub. Zabrakło Pawła

Druga córka Olgi Frycz na świat przyszła 18 października, o czym aktorka poinformowała po około tygodniu na Instagramie, nie kryjąc szczęścia. Dziewczynka ma trzyletnią siostrę Helenę.

Więcej o: