Jego ciało jest w całości pokryte tatuażami. Remy zdradził, ile wydał na metamorfozę

Jego przygoda z tatuażami rozpoczęła się kilka lat temu od imienia syna, ale już wcześniej interesował się piercingiem. W rozmowie z Daily Star Remy wyznał, ile kosztowało go pokrycie całego ciała. Kwota zaskakuje.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Remy to 33-letni mieszkaniec Kanady. Swoją przygodę z tatuażami rozpoczął niewinnie. Zaczęło się od tatuażu z imieniem syna w 2009 roku. Oprócz tego uwielbia piercing, z którym przygodę rozpoczął jeszcze jako nastolatek

Zobacz wideo Ewelona komentuje swoje tatuaże

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Dziś ciało mężczyzny jest pokryte niewyobrażalną ilością tuszu i kolczyków. Jakiś czas temu poddał się zabiegowi rozszczepienia języka, jednak jak twierdzi, to nie koniec transformacji. W rozmowie z Daily Star postanowił opowiedzieć nieco więcej o przemianie, jakiej się poddał.

Odkąd zacząłem się tatuować, wydałem około 70-75 tys. funtów. Ale łącznie z kolczykami i biżuterią to będzie 87 tys. funtów - wyznał w rozmowie z Daily Star.

Remy wyznał, jaki tatuaż był najbardziej bolesny

Ciało szefa kuchni z Kanady zostało już niemal całe pokryte tuszem, jednak jest jeszcze kilka miejsc, które czekają na swoją kolej. Remy wyznał, że najbardziej odczuwalny ból był wewnątrz pośladków i na głębszych obszarach ud, które z natury są wrażliwe. 

Wnętrze pośladków lub głębsze obszary wewnętrznych ud, te obszary są dość wrażliwe.
 

Remy wyznał, że w jego otoczeniu raczej nikt nie reaguje nienawistnie na wygląd, jaki wybrał. Z hejtem spotyka się jedynie w internecie, ale ma wielu fanów, którzy chwalą wybór Kanadyjczyka. 

Nigdy nie otrzymuję "złych" lub "nienawistnych" komentarzy od nikogo z rodziny lub nawet nieznajomych osobiście. Słyszę takie rzeczy tylko od ludzi w internecie. Kiedy spotykam się z nienawiścią w sieci, albo ją ignoruję, albo życzę hejterowi/trollowi wszystkiego najlepszego, ponieważ jestem wystarczająco duży, aby zdać sobie sprawę, że to nie mój problem - wyznał Remy.
 

Presley Gerber usuwa tatuażePresley Gerber rok temu zrobił sobie tatuaż na twarzy. Teraz go usunął

 Jak wam się podobają tatuaże w tak dużej ilości?

Więcej o: