Ekipa Friza na wspólnej wieczerzy wigilijnej. Była wizyta świętego Mikołaja i nowe osoby. Wersow w pięknej stylizacji

Ekipa Friza już po tegorocznej wieczerzy wigilijnej. Jakie stylizacje wybrali youtuberzy? Nie zabrakło kilku nowych osób i świętego Mikołaja.

Więcej o Ekipie Friza przeczytasz na Gazeta.pl

Wigilia EkipyFriza to już coroczna tradycja. Youtuberzy w okresie świątecznym spotykają się z pracownikami na firmowej wigilii. Ekipowicze zawsze dbają o najmniejszy szczegół. Tym razem postanowili wynająć luksusowy lokal.

Zobacz wideo Ekipa Friza bawi się na tegorocznej wigilii firmowej

Wersow pochwaliła się stylizacją na wigilię. Zapozowała w świetnym towarzystwie

Członkowie Ekipy pochwalili się licznymi filmikami z imprezy. Nie zabrakło wizyty świętego Mikołaja. Wersow za pozowała w krótkiej brązowej sukience i sandałkach na obcasie z mężczyzną i jego elfią pomocnicą. W tle znalazły się liczne dekoracje nawiązujące do mikołajkowej fabryki prezentów.

Wersow na wigilii EkipyWersow na wigilii Ekipy Instagram @wersow

Członkowie Ekipy zasiedli w saniach świętego Mikołaja

Karol Wiśniewski nie lubi eleganckich strojów. Na tę okazję wybrał świąteczny sweter. Poczciwy Krzychu i Mini Majk postawili na klasyczne białe koszule, natomiast Paulina Kozłowska klasyczną czarną sukienkę. Youtuberzy wspólnie zasiedli w saniach świętego Mikołaja.

Wigilia Ekipy FrizaWigilia Ekipy Friza Instagram @wersow

Jak wyglądał stół wigilijny Ekipy Friza?

Wszystkie osoby związane z Ekipa Holding S.A. zasiadły na kolejno wyznaczonych miejscach przy dużych okrągłych stołach. Zostały one nakryte pięknym czerwonym obrusem i przyozdobione wieńcami ze świecami. W tle można zauważyć żywą choinkę ubraną w srebrne i granatowe dekoracje.

Wigilia Ekipy FrizaWigilia Ekipy Friza Instagram @mortalcioyt

Na wigilii Ekipy pojawiły się nowe osoby związane ze spółką

W tym roku w kręgach Ekipy Friza zawitały nowe osoby. Karol Wiśniewski pod swoje skrzydła przyjął Genzie, czyli grupę aspirujących influencerów, którzy o miejsce w projekcie walczyli podczas programu "Twoje 5 Minut". Z tego powodu podczas wieczerzy nie mogło zabraknąć Hani, Faustyny, Wiktorii, Bartka, Świeżego i Mortalcia. 

Wigilia Ekipy Friza, GenzieWigilia Ekipy Friza, Genzie Instagram @faustynaf

Więcej o:
Copyright © Agora SA