Andziaks i Luka w Nowym Jorku. Youtuberzy podążyli śladami Kevina. Noc w hotelu Plaza kosztowała ich niezłą sumę

Andziaks i Luka spełnili jedno ze swoich marzeń. Youtuberzy zdecydowali się na pobyt w tym samym hotelu, w którym kręcony był film "Kevin sam w Nowym Jorku". Przy okazji zdradzili, ile zapłacili za jedną noc. Kwota robi wrażenie.

Więcej artykułów na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Fani Andziaks z niecierpliwością wyczekiwali grudnia, ponieważ co roku youtuberka dzieli się przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Widzowie doskonale wiedzą, że Angelika Zaja?c uwielbia dekorować dom, kupować prezenty dla najbliższych i wspólnie z narzeczonym oglądać świąteczne filmy. W tym roku para postanowił pójść o krok dalej i zamiast śledzić przygody Kevin McCallistera na Netfliksie, sami udali się do Nowego Jorku, by poczuć magię świąt. Oczywiście szczegółowo zrelacjonowali przygodę życia.

'Miasteczko Twin Peaks'"Miasteczko Twin Peaks" powstało 31 lat temu. Jak dziś wyglądają aktorzy?

Zobacz wideo Katarzyna Nosowska w nietypowym filmie na swoim Instagramie. Pokazała unboxing

Andziaks i Luka na jedną noc zatrzymali się w słynnym hotelu Plaza

Wizyta w Nowym Jorku była dla pary youtuberów spełnieniem marzeń. Jak sami wielokrotnie podkreślali, od zawsze pragnęli przylecieć do Stanów Zjednoczonych w okresie świątecznym. Od samego początku byli zachwyceni miastem, Angelika nie kryła ogromnego wzruszenia, spacerując ulicami Nowego Jorku.

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

Z racji tego, że Andziaks i Luka są wielkimi fanami przygód o Kevinie McCallisterze, na trasie ich wycieczki nie mogło zabraknąć miejsc, które odwiedził bohater kultowego filmu. Głównymi punktami był oczywiście Central Park, słynny sklep z zabawkami, czy luksusowy hotel Plaza, w którym zatrzymali się na jedną noc.

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

Youtuberka zdradziła, że pobyt w tym miejscu kosztował ich siedem tysięcy złotych, do tego musieli również doliczyć koszty związane z jedzeniem. W hotelowej restauracji za lunch zapłacili prawie 450 złotych. Angelika wyznała, że jest świadoma wysokich cen, ale było to jej wielkie marzenie, dlatego postanowiła nieco zaszaleć.

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

Wśród wielu zalet wymarzonego miejsca, jak pięknie urządzony pokój czy niesamowita atmosfera pojawił się też jeden minus. Para liczyła na to, że podobnie jak Kevin wykąpią się w basenie. Ku wielkiemu zaskoczeniu okazało się, w tym hotelu nie ma takiego udogodnienia, a słynna scena kręcona była w innym miejscu. Mimo wszystko youtuberzy byli bardzo zadowoleni z pobytu, tym bardziej że był to ich wzajemny prezent w ramach mikołajek.

 

Rafał Mroczek, Anna MuchaMroczek poszedł z rodziną na rybkę i pokazał paragon. Zażartował z obiadu Muchy za 700 zł

Więcej o: