Była uczestniczka amerykańskiego "Mam talent" nie żyje. Skilyr Hick miała zaledwie 23 lata

Nie żyje młoda wokalistka, która kilka lat temu wzięła udział w amerykańskim "Mam talent". Nie zostały jeszcze podane dokładne przyczyny śmierci.

Więcej artykułów na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Skilyr Hicks wystąpiła w ósmy sezonie programu "America's Got Talent". Jako pierwszy o śmierci dziewczyny poinformował serwis TMZ.com. Informację o tragicznym wydarzeniu przekazała matka 23-latki.

Ich pożegnaliśmy w 2021 roku. Gabby Petito, Joey Jordison, Charlie WattsZagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2021. Kto zmarł w tym roku?

Zobacz wideo Wypadek za kulisami „TzG"? Izabela Janachowska miała szczęście! „Miałam osiem sekund"

Nie żyje była uczestniczka "America's Got Talent"

Dziewczyna zmarła w poniedziałek 6 grudnia. O śmierci Skilyr Hicks poinformowała w rozmowie z portalem TMZ.com matka dziewczyny. Ciało kobiety zostało odnalezione w domu jej przyjaciela w Liberty w Karolinie Południowej. 

Skilyr była kochana przez swoją rodzinę. Dzięki muzyce pomagała innym. I to właśnie jej twórczość sprawia, że jakaś część mojej córki pozostanie żywa - skomentowała mama młodziutkiej wokalistki.

Nie są znane dokładne przyczyny zgonu wokalistki. Kobieta podała, że córka od dłuższego czasu miała problemy ze zdrowiem psychicznym, depresją i nadużywała różnych substancji. Skilyr mając 14 lat, pojawiła się na scenie amerykańskiego programu. Piosenka, którą napisała specjalnie dla nieżyjącego od kilku lat taty, zachwyciła nie tylko publiczność, ale również jury. Dziewczyna wyznała, że napisała utwór tuż po śmierci mężczyzny.

To taka spóźniona wiadomość dla taty. Myślę, że gdyby mnie teraz zobaczył, byłby ze mnie naprawdę dumny - powiedziała.

Jej występ oceniali wówczas Heidi Klum, Howie Mandel, Mel B, and Howard Stern. Skilyr Hicks zakwalifikowała się do następnego etapu, ale ostatecznie nie znalazła się w odcinkach na żywo. Często publikowała w mediach społecznościowych napisane przez siebie utwory. Ostatni wpis na Instagramie dziewczyny pojawił się kilka miesięcy temu. Od tego czasu nie dodała nowych zdjęć ani postów. 

 

Artur 'Waluś' WalczakNowe informacje w sprawie Artura "Walusia" Walczaka. Znamy przyczynę śmierci

***

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Nie wahaj się po nią zwrócić. Poniżej lista z numerami telefonów, pod które mogą dzwonić osoby chcące uzyskać pomoc (przytaczamy ją za biurem RPO):

800 220 280 telefon zaufania Fundacji Znajdź Pomoc (od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00) dla osób w kryzysie psychicznym związanym z pandemią koronawirusa;

800 100 102 infolinia wsparcia psychologicznego uruchomiona przez Wojska Obrony Terytorialnej (7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00, bezpłatna);

22 230 22 07 linia wsparcia psychologicznego prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż (codziennie w godzinach 10.00-22.00) - pracownicy świadczą pierwszą pomoc psychologiczną poprzez rozmowę i działania psychoedukacyjne;

116 111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości;

510 260 554 lub 517 360 159 linia wsparcia Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego prowadzona przez Instytut Psychiatrii i Neurologii (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00).

Więcej o: