Maja Staśko w ostry sposób odpowiada na słowa Maty. "Wolę być głupia p*zdą, niż wyzywać od głupich p*zd..."

Maja Staśko ostro skrytykowała zestaw Maty, a Młody Matczak odpowiedział jej w najnowszej piosence nazywając ją "głupią p***ą". Aktywistka uważa, że te słowa były za mocne. Wiemy dlaczego.

Więcej o konfliktach osób publicznych przeczytasz na Gazeta.pl

Mata jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Ostatnio zakończyła się jego współpraca z McDonald's, o której było bardzo głośno. Wiele osób zdecydowało się na spróbowanie zestawu Młodego Matczaka. Wśród krytyków znalazła się Maja Staśko, która wzburzyła internautów. Michał Matczak odpowiedział.

Zobacz wideo Magda Bereda marzy o współpracy z Matą

Kilka dni temu na platformach streamingowych pojawił się nowy utwór Maty. Raper nawiązał do swojej ostatniej współpracy. Wiele osób zarzucało mu, że promuje otyłość i jedzenie fast foodów. Michał Matczak uważa, że gdyby nie podjął się kolaboracji, zrobiłby to jeden z kolegów z branży. 

Jakbym tego nie wziął, to i tak by to wziął Sobel, a zabito tyle krów ile w Chinach ginie w dobę - rapował Mata w najnowszym utworze.

Aktywistka w kontrowersyjny sposób przetestowała zestaw Maty

Maja Staśko w jednym ze swoich filmów zrecenzowała zestaw Maty w dość nietypowy sposób. Lewicowa aktywistka jest weganką, co podkreśliła na samym początku nagrania. Z tego powodu nie spróbowała burgera i matchy. Na sam koniec rzuciła kanapką.

Mata uderza w Maję Staśko. "Głupia p*zdo"

Aktywistka nie była jedyną osobą, której matcha nie przypadła do gustu. W sieci pojawiło się mnóstwo nagrań, na których konsumenci wylewali napój. Mata postanowił nawiązać do sytuacji i tym odpowiedzieć między innymi Mai Staśko. Michał Matczak podkreśla, że szanuje pracę, w czasie gdy inni marnują napoje.

Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie, ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz matcha latte, głupia p***o - Mata nawiązał do działań Mai Staśko.

Maja Staśko ostro odpowiada na słowa Maty

Maja Staśko szybko odpowiedziała na słowa Maty. Na Twitterze opublikowała wpis, w którym stwierdziła, że "woli być głupią p***ą, niż człowiekiem, który wyzywa kobiety od głupich p**d". 

Aktywistka w rozmowie z portalem Goniec.pl przyznała, że jej zdaniem nie zasłużyła na tak mocne słowa. Za krytykę skwitowaną głupim gestem przeprosiła w merytoryczny sposób i nie uraziła samego Maty. Uważa, że nic nie usprawiedliwia takich określeń, tym bardziej kiedy ma się setki tysięcy słuchaczy, którzy podążają za swoim idolem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.