Pitbull z zarostem i w długich włosach. Raper jest nie do poznania. Sami zobaczcie! "To husky!"

Pitbull to raper i wokalista, który przyzwyczaił swoich fanów do bardzo charakterystycznego wizerunku. Ogolona na zero głowa, prawie całkowity brak zarostu i ciemne okulary - tak występuje najczęściej. Teraz okazuje się, że w długich włosach wygląda naprawdę świetnie!

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pitbull, a właściwie Armando Christian Pérez to artysta stojący za największymi hitami muzyki klubowej ostatniej dekady. Trudno znaleźć osobę, która nigdy nie tańczyła na imprezie do "Give me Everything" czy "Time of Our Lives". Ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych, dziesiątki przebojów oraz współpracę z największym gwiazdami estrady takimi, jak Christina Aguillera, Chris Brown czy Kesha. Jego dotychczasowy wizerunek jest na tyle charakterystyczny, że trudno wyobrazić sobie rapera z włosami.

Zobacz wideo Pitbull

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła sprawdzić, jak gwiazdor będzie wyglądać w długich włosach i zaroście. Wideo stało się niezwykle popularne. Trudno się dziwić. Efekt przemiany jest niesamowity. Może po zobaczeniu tego filmiku Pitbull wreszcie pomyśli nad zmianą wizerunku? Metamorfoza robi wrażenie.

Pitbull w długich włosach. Fani komentują

W długich włosach Pitbull wygląda jak członek obsady "Gry o tron" -  Kit Harington, który wcielał się w postać Jona Snowa. Inni z kolei dostrzegali podobieństwo do Davida Beckhama, inni twierdzili, że to cały Bradley Cooper

Niech ktoś mu to jakoś wyśle. Widocznie musi wprowadzić kilka zmian.
Wygląda jak David Beckham i Bradley Cooper!
To nie pitbull, to husky - żartuje jedna z osób pod filmikiem.

Pitbull w długich włosachPitbull w długich włosach screen - TikTok

Do kogo jest waszym zdaniem podobny w takiej wersji? Jak podoba Wam się metamorfoza?

ZOBACZ: Weronika Książkiewicz obcięła włosy, a Misiek Koterski przytył 20 kilo dla roli. Oto najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.