Poruszająca historia narodzin syna Doroty Szelągowskiej. "Zakończeniem miało być moje własne nieprzeżycie"

Syn Doroty Szelągowskiej skończył już 20 lat. Niedługo przed swoimi urodzinami usłyszał od matki ważną historię dotyczącą jej porodu. Sprawa wyglądała bardzo poważnie.

Wieści ze świata show-biznesu znajdziecie również na Gazeta.pl.

Dorota Szelągowska to dobrze znana widzom projektantka wnętrz i dziennikarka. Obecnie jej działania można oglądać w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Prywatnie prezenterka jest szczęśliwą matką dwojga dzieci - córki Wandy i syna Antka, który świętował niedawno swoje 20. urodziny. Solenizant upamiętnił ten dzień w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Syn Doroty Szelągowskiej studiuje na łódzkiej filmówce. Jak sobie radzi?

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Syn Doroty Szelągowskiej wspomniał, co usłyszał od matki przed urodzinami

Na Instagramie pojawił się post Antka Sztaby, który z okazji swojego święta postanowił skierować parę słów do swoich obserwatorów. Podzielił się z nimi historią, którą usłyszał od Doroty Szelągowskiej przed urodzinami. Dowiedział się, że gdy miał się urodzić, pojawiły się pewne problemy.

Usłyszałem od własnej rodzicielki (cudownej), że podczas mojej operacji pojawiania się na świecie zaczął pisać się krótkometrażowy scenariusz, którego zakończeniem miało być moje własne nieprzeżycie - czytamy pod zamieszczoną przez niego fotografią.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Scenariusz finalnie nie przeszedł - jednak udało się przeżyć (i zdać maturę), i dziś teraz codziennie tak sobie składam to życie z codziennych i też niecodziennych przeżyć - napisał również.
 

Przy okazji podziękował wszystkim, których przez wszystkie lata życia spotkał na swojej drodze, a pod postem nie zabrakło wielu ciepłych słów dla Antka Sztaby.

Żaklina Ta DinhŻaklina Ta Dinh z "Top Model" pochwaliła się wystrojem pokoju córki. Prosty, ale gustowny

Dorota Szelągowska jego urodziny uczciła wzruszającym wpisem na Instagramie. Życzyła mu, by zawsze był szczęśliwym człowiekiem i wspomniała, jak bardzo kocha syna i jest z niego dumna. Odtworzyła też swoje dawne zdjęcie z Antkiem Sztabą.

Więcej o: