Dorota Szelągowska świętuje 20. urodziny syna. Odtworzyła stare zdjęcie z Antkiem. "Jestem dumna, czasem doprowadzona do szału"

Dorota Szelągowska pochwaliła się, że jej syn właśnie obchodzi 20. urodziny. Gwiazda TVN z tej okazji otworzyła archiwalne zdjęcie z synem. Kadry dzieli 18 lat.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazety.pl

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis. Gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej" świętuje bowiem z synem jego 20. urodziny. Złożyła Antkowi piękne życzenia. 

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Zobacz wideo Syn Doroty Szelągowskiej studiuje na łódzkiej filmówce. Jak sobie radzi?

Dorota Szelągowska świętuje urodziny syna 

Dorota Szelągowska jest mamą trzyletniej Wandy i 20-letniego Antka. Architektka nie pokazuje wizerunku młodszej pociechy, za to starszego syna, który jak się domyślamy, wyraża na to zgodę, już tak. Na jej Instagramie właśnie znalazły się kadry, na których pozuje z Antkiem. I to nie byle jakie. Szelągowska i jej syn odtworzyli bowiem zdjęcie z przeszłości. W ten sposób oboje celebrowali 20-urodziny Antoniego. 

Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój syn ma dwa lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego [zdjęcia - przyp. red] jestem o trzy lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna tak, jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki - pisała.

Szelągowska złożyła też synowi publicznie życzenia. 

Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim, co robisz - życzyła pierworodnemu.
 

Gwiazdy reagują na wpis Doroty Szelągowskiej

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Szelągowskiej zachwycali się fotografiami i składali życzenia solenizantowi. Zdjęcia i wpis Szelągowskiej wzbudziły też zainteresowanie Natalii Kukulskiej czy Pauliny Sykut-Jeżyny.

Antua jest debeściakiem! Wiem to nie od dziś! Możesz pękać z dumy, ale lepiej się trzymaj, bo podejrzewam, że jeszcze się powody do dumy tej nazbierają. Nie mam wątpliwości - pisała Natalia Kukulska.

Swoje trzy grosze dorzucił również Maciej Dowbor. Niestety, prezenter się nie popisał.

To jest niesamowite, że jesteśmy rówieśnikami (a nawet jestem starszy), a ty masz syna  - dorosłego, wielkiego faceta - analizował.

Komentarze na Instagramie Doroty SzelągowskiejKomentarze na Instagramie Doroty Szelągowskiej Screen Instagram/dotindotin

Komentarze na Instagramie Doroty SzelągowskiejKomentarze na Instagramie Doroty Szelągowskiej Screen Instagram/dotindotin

My natomiast Antoniemu życzymy wszystkiego, co najlepsze! Sto lat. 

Więcej o: