Daniel Majewski w szczerym wyznaniu na temat związku z Deynn. "Powiedziała, że chce ze sobą skończyć"

Daniel Majewski postanowił odpowiedzieć na pytania od fanów. Celebryta zdradził kilka ciekawych informacji na temat życia prywatnego i kariery.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Daniel Majewski i Deynn to jedna z najpopularniejszych par w mediach społecznościowych. Oboje zrobili błyskawiczną karierę i zdobyli grono fanów, z którymi nawet będąc na wakacjach, starają się być w kontakcie. Niedawno Majewski w ramach serii pytań i odpowiedzi odsłonił kulisy związku z Deynn oraz wyznał, że żałuje występu w show u Kuby Wojewódzkiego.

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Szczere wyznanie Daniela Majewskiego: W tamtym momencie nie chciałem jej widzieć

Daniel Majewski zasłynął z tego, że przez lata pracował nad wymarzoną sylwetką. Celebryta wraz z żoną wydali nawet książkę na temat treningów i zdrowego trybu życia. Jeden z fanów był jednak zaciekawiony, kiedy Majewski nie czuł się najlepiej ze swoim wyglądem. Przy okazji odpowiedzi na to pytanie mogliśmy się dowiedzieć, że w 2018 roku Daniel przechodził załamanie nerwowe. Mężczyzna wspomina ten czas jako trudny zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Schudłem kilkanaście kilogramów, nic nie jadłem, nie chciałem z nikim rozmawiać. Wyprowadziłem się z domu i spędziłem cztery dni w studiu, robiąc tatuaże […]. Ostatniego dnia Marita zadzwoniła do mnie i powiedziała, że chce ze sobą skończyć. Z gorączką jechałem do Warszawy […] w tamtym momencie nie chciałem jej widzieć przez mój stan - napisał Majewski.

Majewski odsłonił kulisy związku z Deynn

Daniel i Marita nie ukrywają, że ich związek jest pełen emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Para nie boi się publicznie poruszać kontrowersyjnych treści na temat małżeństwa. Często podkreślają, że łączy ich silna więź, a pojawiające się kryzysy tylko ich umocniły. Fani byli ciekawi, jaka jest zdaniem Daniela najgorsza cecha charakteru Deynn. Odpowiedź Daniela była zaskakująca.

Za bardzo uwielbia się godzić. Niby zaje***, ale według niej, żeby się pogodzić, najpierw trzeba się pokłócić. No i tak już od kilku lat wiernie się kłóci, żeby się pogodzić […]. Oto jej największa wada: nie umie zrozumieć, że ja też kocham się godzić, ale nienawidzę się kłócić.

Okazało się również, że z perspektywy czasu Daniel żałuje występu w programie Kuby Wojewódzkiego. Zdaniem internautów była to kompletna porażka w karierze Deynn i Majewskiego.

Daniel MajewskiDaniel Majewski Screen: Instagram/@iammajewski

Czy Daniel Majewski pojawi się w oktagonie?

Majewski uchyli również rąbka tajemnicy na temat planów zawodowych. Okazało się, że chciałby otrzymać propozycję występu na jednej z gal typu freak show fight. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to FAME MMA, czy High League. Wybór Daniela będzie uzależniony od warunków, jakie zaproponują organizatorzy walk.

Daniel MajewskiDaniel Majewski Screen: Instagram/@iammajewski

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o: