Mężczyzna chwalił się w sklepie, że zdradził żonę. Słyszała to tiktokerka i postanowiła odnaleźć oszukiwaną kobietę

Tiktokerka podczas zakupów przypadkowo usłyszała niepokojącą rozmowę telefoniczną. Sonia Michalczuk postanowiła odnaleźć kobietę, która została oszukana przez męża.

Sonia Michalczuk, robiąc poranne zakupy, dowiedziała się, że pewien mężczyzna podczas firmowego wyjazdu do Giżycka zdradził żonę. Oburzona jego zachowaniem postanowiła zainterweniować, dzieląc się historią na TikToku.

'Prince Charming'. Jacek Jelonek i prowadząca program Aggi Lal"Prince Charming": jak potoczyły się losy Księcia i jego wybranka w zagranicznych edycjach show?

Zobacz wideo Tiktokerzy Marlena i Kuba wymieniają swoje grzeszki [Lista Plotka]

Więcej artykułów na podobny temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tiktokerka poprosiła obserwatorów, aby przekazali wiadomość dalej

Na nagraniu, które pojawiło się na profilu Soni, możemy zobaczyć treść komunikatu, który został skierowany do poszkodowanej kobiety.

Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz dwóch synów, to dziś o ósmej rano twój mąż robił zakupy w Biedronce i chwalił się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką na wyjeździe firmowym w Giżycku - napisała Sonia Michalczuk.

Nagranie podzieliło internautów. Rozpoczęły się poszukiwania zdradzanej kobiety, choć nie wszyscy uznali, że TikTok to dobre miejsce

Wideo szybko stało się viralem. Dwa dni po publikacji klip wygenerował ponad milion wyświetleń i zyskał tysiące komentarzy. Internauci podzielili się na dwie grupy. Przeważnie żeńska część publiczności dziękowała tiktokerce za próbę pomocy zdradzonej kobiecie. Znalazły się też komentarze od mężczyzn, którzy krytykowali, że Sonia nie powinna publicznie poruszać tak osobistych spraw.

Gdy byłam zdradzona, właśnie takiej kobiety jak ty mi brakowało. Może wcześniej by to się skończyło.
Nie wiem, czy ta pani to doceni, ale robisz coś, co dla wielu kobiet znaczy niesamowicie dużo.
Synowie na pewno też są wdzięczni, że sprawy ich rodziców są tematem żartów w szkole. Brawo ty - napisali internauci.

Poszukiwania zakończyły się sukcesem

Okazało się, że film dotarł do kobiety, która była poszkodowana w całej sprawie. Iwona skontaktowała się z tiktokerką i podziękowała jej za ostrzeżenie. Sonia udostępniła na TikToku wiadomości, które od niej otrzymała.

Okazało się, że to nie była pierwsza zdrada w historii ich małżeństwa. Mężczyzna wcześniej postępował w podobny sposób, ale tym razem zdaniem kobiety przelała się czara goryczy. Iwona uciekła z synami do rodziców. Podziękowała również internautom za wsparcie, którego potrzebowała w tak trudnym czasie w życiu.

Więcej o: