Quebonafide zrobił psikusa fanom i opublikował "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify". Słuchacze są zaskoczeni

Quebonafide opublikował w sieci nowy utwór. Osobliwe nagranie zaskoczyło wszystkich fanów, ponieważ nikt się go nie spodziewał.

Quebonafide, podobnie jak jego młodszy kolega Mata, może pochwalić się ponad dwoma milionami słuchaczy w skali miesiąca na platformie Spotify. Artysta w charakterystyczny dla siebie sposób, postanowił uczcić to wydarzenie.

Zobacz wideo Quebonafide o nowej płycie

Quebonafide zrobił psikusa swoim fanom

Niestety, wszystkie osoby, które oczekiwały nowej piosenki w wykonaniu Quebonafide będą zasmucone. Raper postanowił po raz kolejny strollować swoich fanów i opublikował w sieci osobliwe nagranie. "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify" trwa 44 sekundy i zawiera trudne do opisania dźwięki. Na okładce kilkudziesięciosekundowego tracka widnieje liczba 5 367 185 126, która symbolizuję liczbę ludności na świecie w roku urodzenie artysty, czyli 1991.  

 

Kolejnymi raperami, którzy wkrótce dołączą do magicznej granicy dwóch milionów słuchaczy na Spotify są Sobel oraz Malik Montana. Ciekawe, czy oni również zdecydują się w tak nietypowy sposób uczcić swój sukces.

To nie pierwszy raz, kiedy Quebonafide zaskakuje publiczność 

Raper znany jest z tego, że lubi zaskakiwać swoich fanów. Z pewnością wszyscy pamiętamy alter ego Quebo. Jako nieśmiały i wycofany Kuba promował swój album. Artysta w takim wydaniu wzbudził ogromne zainteresowanie w świecie mediów. Pojawił się nawet w jednym z programów śniadaniowych, gdzie sprawiał wrażenie mocno zagubionego. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy swoich fanów Quebonafide?

 

Prywatnie Quebonafide tworzy związek z Natalią Szroeder. Para raczej stara się chronić swojej prywatności. Jedynie od czasu do czasu pozwalają sobie na małe wyjątki i publikują w sieci wspólne zdjęcia.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA