Young Leosia zdradza sekret idealnie gładkiej cery. Wszystko zawdzięcza diecie. Jest na niej od lat

Jak Young Leosia o siebie dba? Sara Sudoł ukochała sobie ten sposób siedem lat temu. Dzięki temu cieszy się idealnie gładką cerą.

Young Leosia może pochwalić się ogromną rzeszą fanów, którzy uwielbiają jej muzykę, ale równie chętnie komplementują wygląd. Na InstaStories raperka postanowiła podzielić się sekretem tak świetnego wizerunku. Okazuje się, że to sposób testowany przez lata. 

Zobacz wideo Wersow chwali się, że ma naturalne rzęsy i czuje się piękna nawet bez makijażu

Young Leosia zdradza sekret młodej cery

23-latka opublikowała na InstaStories zaskakującą informację. Okazuje się, ze jej sekretem urodowym jest dieta, na której jest już od siedmiu lat. Young Leosia zdecydowała się całkowicie wykluczyć mięso z codziennego jadłospisu. Jak twierdzi, czuje się dzięki temu o niebo lepiej. Teraz stawia na dużą ilość warzyw. 

Brak mięsa w jadłospisie skłonił mnie do jedzenia większej ilości warzyw i myślenia o tym, czy moje posiłki są wartościowe i dostarczają organizmowi potrzebnych składników, dzięki czemu w okresie dojrzewania przestałam mieć problemy z wahaniem się wagi i ogólnie moje samopoczucie znacznie się poprawiło, jak również ilość energii na co dzień - Young Leosia o zaletach diety wegetariańskiej.

Young Leosia zdradza sekret swojego młodego wygląduYoung Leosia zdradza sekret swojego młodego wyglądu Screen InstaStories / https://www.instagram.com/youngleosia/

Young Leosia, ŻabsonPierwsza epka Young Leosi okryła się platyną jeszcze przed premierą

Young Leosia zawdzięcza swój wygląd diecie wegetariańskiej 

Young Leosia uważa, że dieta wegetariańska pozwoliła jej na większą świadomość. Stara się dostarczać organizmowi najpotrzebniejsze wartości odżywcze. Okazuje się, że lepsze samopoczucie raperki nie jest jedynym plusem, jaki zauważyła. Sara Sudoł uważa, że zawdzięcza jej także figurę i piękną cerę. Postanowiła się pokazać w wersji bez makijażu i filtrów upiększających. Young Leosia ma 23 lata, jest młoda, ale nie można jej odebrać świetnego wyglądu w naturalnej odsłonie.

Jeśli miałabym czemuś zawdzięczać swoją figurę, ładną cerę i wieczną młodość to, (oprócz przydomku young) brak mięsa w diecie jest na pewno jedną z tych rzeczy - Young Leosia zdradza sekret swojej wiecznej młodości.

Young Leosia zdradza sekret swojego młodego wygląduYoung Leosia zdradza sekret swojego młodego wyglądu Screen InstaStories / https://www.instagram.com/youngleosia/

Tadeusz Muller, Magda GesslerSyn Magdy Gessler otwiera biznes. Farma na Podlasiu kluczem do sukcesu

Young Leosia krytykuje tradycyjną dietę

Raperka przyznała, że dla niej jedzenie i produkcja mięsa jest ideologicznie "bestialskim zwyczajem godnym kanibalizmu z prehistorii". Uważa, że rynek oferuje wystarczająco dużo zamienników, dzięki czemu dieta wegetariańska potrafi być zdrowsza i lżejsza dla żołądka. 

Więcej o: