Pierwsza epka Young Leosi okryła się platyną przed premierą. Żabson opowiada o swoich początkach i dumie z sukcesu raperki

Pierwszy krążek Young Leosi okrył się platyną jeszcze przed premierą. Żabson przewiduje kolejne sukcesy raperki. Wiemy, czy będzie trasa koncertowa.

Young Leosia oficjalnie może się pochwalić kolejnym sukcesem na swoim koncie. Po podbiciu serc młodzieży "Szklankami" i "Jungle Girl" przyszła pora na wydanie własnej płyty. Wiemy, dlaczego zdecydowała się na epkę. Żabson zdradził, czy szykuje się trasa koncertowa Sary Sudoł. 

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Żabson

23 września miała miejsce oficjalna premiera debiutanckiej epki Young Leosi - "Hulanki". Z tej okazji została zorganizowana impreza, na której po raz pierwszy odsłuchano wszystkich piosenek. Sara Sudoł może się pochwalić wielkim sukcesem. Jej krążek już przed premierą okrył się platyną. Nagrodę wręczył jej przyjaciel - Żabson. Raper brał czynny udział w produkcji płyty. 

 
Czuje się, jak mama której dziecko dostało świadectwo z czerwonym paskiem. Kochałbym cię zawsze nawet bez paska, ale z paskiem to ciotkom się pochwalę i w ogóle - pisze dumny Żabson na Instagramie.

Young LeosiaWiemy jak Young Leosia wyglądała kiedyś. Sara Sudoł bez różowych włosów!

Na "Hulankach" pojawiły się dwie kolaboracje

Na epce pojawiły się dwie kolaborację z innymi artystami. W "Jungle Girl" mieliśmy okazje usłyszeć Żabsona, który pomógł swojej przyjaciółce odnieść sukces. Niedawno na polskiej scenie zadebiutowała Oliwka Brazil. To bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci rapu. Wraz z Sarą Sudoł postawiły na wymowne "Stonerki". 

Szykuje się trasa koncertowa Young Leosi

Do tej pory raperka występowała gościnnie u Żabsona i w klubach. Jej przyjaciel z Interziomali zdradził, że niebawem może ruszyć sprzedaż biletów na pierwszą oficjalną trasę koncertową Young Leosi. Wszystko zależy od sytuacji pandemicznej w kraju. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - niebawem pojawią się pierwsze informacje w tym temacie. 

Young LeosiaYoung Leosia ze swoją pierwszą epką "Hulanki". Ruszył preorder!

Żabson opowiedział jak wyglądały początki jego kariery

Żabson podzielił się z fanami odczuciami po premierze debiutanckiego krążka Young Leosi. Wyznał, że najbardziej czasochłonnym numerem były "Szklanki". Na swoich InstaStories pisze, że jest bardzo dumny z Young Leosi i cieszy się jej rozwojem jeszcze bardziej, niż własnymi sukcesami. Zapowiedział, że na pełną płytę Young Leosi przyjdzie jeszcze czas. Chcieli wydać epkę jak najszybciej i postawili na imprezowy klimat. Żabson widzi w Young Leosi ogromny potencjał. Jego płyta okryła się platyną przed premierą dopiero przy piątym podejściu. Cieszy się, że jest w stanie przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym artystom. 

Więcej o: