Wersow pokazała się w nowej odsłonie. Co zrobiła? Poszła do pracy. Youtuberka zatrudniła się w pizzerii

W najnowszym filmie, który pojawił się na kanale Wersow, możemy zobaczyć słynną youtuberkę w nieco innej roli. Weronika postanowiła zatrudnić się w jednej ze swoich ulubionych pizzerii. Jak długo wytrzymała w nowym miejscu pracy?

Weronika Sowa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, która na YouTubie zgromadziła ponad dwa miliony subskrybentów. Filmy, które pojawiają się na jej kanale są często odpowiedzią na prośby fanów. Nie inaczej było tym razem. Youtuberka nagrała film, w którym postanowiła pokazać, jak wygląda praca w jednej z krakowskich restauracji. Żeby było ciekawiej, Weronika wcieliła się w rolę jednego z pracowników. Sprawdźcie, jak Wersow poradziła sobie z tym zadaniem. 

Wersow w 'Top Model'Wersow pojawi się w "Top Model". Jakie zadanie czeka Weronikę Sowę?

Zobacz wideo Wersow i gorące wyznania Ekipy

Wersow podjęła się nowej pracy i nowych wyzwań

Weronika postanowiła na kilka godzin zatrudnić się w swojej ulubionej pizzerii i przypomnieć sobie pracę w gastronomii. Choć praca była jednodniowa, to warto zaznaczyć, że zanim Wersow dołączyła do słynnej Ekipy, pracowała jako kelnerka w jednej z krakowskich restauracji. Teraz Weronika Sowa mogła sprawdzić się w nieco innej roli. Przed rozpoczęciem nowego wyzwania Weronika była lekko zdenerwowana, dziewczyna obawiała się, czy podoła zadaniu i sprosta oczekiwaniom klientów.

Na razie wszyscy są bardzo mili i ciepło mnie przywitali, więc się bardzo cieszę, ale też się trochę stresuje […]. Trochę się wstydzę ludzi, co powiedzą, czy im na pewno dobrze pizzę zrobię - wyznała Weronika.

W dalszej części filmu Weronika przybliżyła widzom, jak wygląda praca w pizzerii. Youtuberka miała możliwość uczestniczyć w każdym etapie przygotowania posiłku. Widzowie mogli również zobaczyć, jak Wersow poradziła sobie z obsługą klientów. Wygląda na to, że wcześniejsze doświadczenia pracy w gastronomii nie poszły na marne, bo Weronika całkiem dobrze odnalazła się w nowej roli. 

 

Weronika zapytała widzów o propozycje na kolejny film

Okazuje się, że wierni fani Wersow będą mieli okazję jeszcze nie raz zobaczyć swoją idolkę w nowej roli. Weronika chciałaby nagrać więcej filmów o podobnej tematyce. Z tego powodu zapytała widzów, w jakim kolejnym zawodzie chcieliby ją zobaczyć. W komentarzach pod filmem pojawiło się kilka ciekawych propozycji.

Cudownie, że uczysz się nowych rzeczy. Mogłabyś nagrać pracę jako nauczycielka lub praca w sklepie na kasie.
Chciałabym zobaczyć, jak pracujesz w schronisku dla zwierząt.
Czekam na odcinek z serii "zatrudniłam się w kancelarii prawnej" - napisali widzowie w komentarzach pod filmem.

Ciekawe, który pomysł zrealizuje Weronika. Patrząc na ostatnie afery, z jej udziałem może powinna  rozważyć ostatnią propozycję. 

 
Więcej o: