"Love Island". Uczestnicy z poprzedniej edycji wrócili na wyspę miłości! Widzowie dobrze znają tę parę

W programie "Love Island" ponownie zobaczymy dwoje uczestników, których widzowie mieli okazję poznać w drugiej edycji randkowego show Polsatu. Jaka będzie ich rola w tym sezonie?

Igor i Magdalena to para, którą połączył program "Love Island". Uczestnicy spotkali się w willi na planie drugiego sezonu reality show, a decyzją widzów znaleźli się nawet w finale. Mało tego, uczucie, które ich wtedy połączyło, przetrwało do dziś. Po powrocie do kraju zakochani postanowili zadbać o związek. Wkrótce mamy znów zobaczyć ich razem na ekranie.

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

"Love Island". Uczestnicy z poprzedniej edycji wrócili na wyspę miłości. W jakiej roli?

Otrzymaliśmy zdjęcie, na którym widać, że Magda i Igor przebywają obecnie w Hiszpanii. Na fotografii nieprzypadkowo stoją w miejscu, w którym Karolina Gilon rozpoczyna każde wejście do willi w tym sezonie "Love Island".

Para, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji show, znów pojawi się w programie. Pytanie brzmi: w jakiej roli? Czy będą gośćmi, uczestnikami, a może współprowadzącymi? Rozwiązanie tej zagadki poznamy w czwartek rano.  

Love IslandLove Island nadesłane

Igor i Magdalena z pewnością nie raz wspominają chwile spędzone na wyspie miłości. To właśnie w programie narodziło się bowiem ich uczucie. Na początku roku w "Love Island. Co dalej" Magdalena opowiedziała, co znaczył dla niej udział w show.

Zobacz też: "Love Island". Armando próbuje zdobyć serce Oli. Arek nie daje za wygraną. Padły mocne słowa. "Instynkt drapieżnika się włącza"

Przeżyłam przygodę życia, choć zupełnie się tego nie spodziewałam. Dzięki temu spotkałam moją miłość, otworzyłam się, poznałam super ludzi i świetnie się bawiłam - przekonywała.

Chcielibyście ponownie zobaczyć tę parę w "Love Island"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.